ASM B - Atraps 4:3 (0:3)

Příprava - středa 2.9.2015 - Dolní Loučky - SM Aréna

7.9.2015 - MaŠ

Naše branky: Aleš Weinfurter (Martin Špicl) 1:3, Tomáš Koláček (Martin Špicl) 2:3, Martin Špicl (Tomáš Koláček) 3:3, Martin Midrla (Marek Divácký) 4:3

Sestava: Petr Ondroušek - Petr Vojta, Michal Kroupa, Aleš Weinfurter, Tomáš Koláček - Martin Špicl, Vojtěch Divácký, Marek Divácký, Martin Midrla

Ve středu, 2. 9. 2015 od 19,00 hod., jsme si k přátelskému utkání našeho B-týmu do SM Arény pozvali kvalitního soupeře - Atraps, jejich týmy hrají brněnské soutěže od OP do II. třídy.

Od úvodu utkání byl soupeř mírně aktivnější, ale my jsme kvalitně bránili. Na druhou stranu jsme byli vepředu hodně pasivní, chyběl pohyb a vůle. V 7. minutě napřáhl soupeřův zadák asi ze 12-ti metrů a Peťas na tuto skrytou ránu nedokázal zareagovat - 0:1. Ve 12. minutě zase chyboval na půlce Mara a soupeřův hráč upaloval osamocený na našeho gólmana, udělal kličku a pohodlně zvyšoval náš deficit - 0:2. Aby toho nebylo málo, tak v 15. minutě vypálil další hráč Atraps a tečovaná rána opět skončila v naší síti - 0:3. V poslední minutě první části jsme rozehráli roh, po něm si vyvedl míč MaŠ, vypálil, gólman reflexivně vyrazil míč ke Koblížkovi a dotřetice dorážel i Pípa, ale i tak se skóre neměnilo.

Ve 36. minutě přihrál dopředu Mara MaŠovi, ten přetlačil hned dva protihráče a gólmana, ale z velkého úhlu bohužel minul protilehnou tyč. Ve 42. minutě uvolnil Turan opět MaŠe, ten se obtočil okolo obránce ale jeho ránu vyrazil bezchybný brankář soupeře. Ve 46. minutě nastřelil Míša z protiútoku tyč. Ve 48. minutě přihrál Míša do uličky míč MaŠovi, ten přiťukl Matesovi, který však v super pozici přestřelil.

Ve třetí části, přesně v 53. minutě si vyměnili míč Turan s MaŠem a Turan pohotovou ranou pod víko korigoval výsledek - 1:3. O minutu později vypíchl míč obránci MaŠ, vyslal do brejku Turna, jehož vychytal gólman, odražený míč získal opět MaŠ a opět servíroval na zadní tyč Turanovi, jež nastřelil tyč. Vzápětí předvedl další skvělý zákrok také náš brankář Paťas a udržel naše naděje na korekci výsledku. V 56. minutě podpořil náš tlak uvolněním Míši MaŠ a první jmenovaný napálil míč jen do tyče. Další míč udržel v koutě hřiště opět MaŠ, sekl si jej a křižně přihrál pod sebe Míšovi, jenž však napálil břevno. V 57. minutě uvolnil Míša Turna, ten šel sám, ale brankář jej vychytal. Poté získal míč MaŠ, přihrál jej pod sebe Koblížkovi a ten tečovanou ranou o tyč procedil míč do branky Atraps - 2:3. V 61. minutě jsme na pravé straně zahrávali aut, míč si vyměnili MaŠ s Koblížkem a první jmenovaný doslova protlačil míč do branky Atraps - vyrovnáno 3:3. Poté přišla chvíla skvělého Peťase, který vytáhl hned 2 super zákroky a další dva brejky v podání hostů skončili jen těsně mimo. Tři minuty před koncem pak udržel míč na půlce Mara, přihrál jej do běhu Matesovi, který obešel hned 3 protihráče a ranou k tyči trhal sítě - 4:3.

Sumasumárum: První část byla z naší strany hodně tragická, chyběl pohyb, střelba a vůle. Ve druhé se hra výrazně zlepšila, začali jsme soupeře přehrávat a hlavně se dobře pohybovat. Ve třetím dějství již jsme byli jasně lepším týmem a nakonec jsme utkání skvěle dokázali otočit. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!