SK Amor Lazor Vyškov B - ASM A 2:2 (1:0)

16.10.2016 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl (Ondřej Halas) 1:1, Kryštof Večeřa (Václav Seyfert)

Sestava: Václav Burian (Kumar) - Jiří Mašek (Jura), Ondřej Halas (Skunk), Jan Mašek (Gheda), Michael Malásek (Michal), Martin Plachký (Plachta) - Václav Seyfert (Sája), Kryštof Večeřa (Krištofinho), Martin Mašek (Mařa), Martin Špicl (MaŠ)

ŽK: Martin Mašek, Martin Plachký

V neděli, 16. 10. 2016 od 18,00 hod., jsme sehráli další mistrovské divizní utkání. Tentokráte jsme zajížděli k lídru soutěže - rezervě týmu - Amor Lazor Vyškov. S tímto soupeřem jsme vloni dvakrát prohráli o jedinou branku, i dnes jsme věděli, že to nebude jednoduché, chtěli jsme však vyhrát a potvrdit tak velmi úspěšný vstup do letošního ročníku.

Ihned ve 2. minutě zahrozili domácí, po vyraženém míči Kumara před šestku pálil útočník, ale Kumar stačil ještě míč vytěsnit na roh. V 5. minutě jsme přečíslili domácí obranný val, Krištofinho přihrál doleva Sájovi, ten rychle narazil zpět před odkrytou branku, ale první jmenovaný v megašanci promáchl. O minutu později se objevil naprosto osamocený domácí útočník před Kumarem, ale ten jej fantasticky vychytal. V 8. minutě potáhl Krištofinho míč po pravé lajně, přihrál ještě nabíhajícímu Plachtovi a ten servíroval opět na zadní tyč, bohužel zde nikdo nebyl, velká škoda. O minutu později uvolnil agilní Krištofinho sbíhajícího Plachtu, ten postupoval sám, ale jeho ránu bodlem domácí gólman zlikvidoval. Ve 12. minutě nám hned dvakrát hodně zatopil domácí Amor Lazor, když dvakrát postupovali útočníci 2 na 1, poprvé skluzem v poslední chvíli zahránil Sája, podruhé naprosto totožně zastavil ránu domácích Plachta a poté i výborným reflexem Kumar. Ve 13. minutě pálil v dobré pozici těsně mimo Skunk. V 18. minutě domácí zahráli jeden z mnoha dlouhých míčů na hrušku, tam se obtočil okolo Ghedy domácí útočník a ranou k tyči otevřel skóre - 1:0. V poslední minutě prvního dějství si dobře narazil míč s Krištofinhem Michal, ale jeho ránu levačkou vyrazil domácí brankář do bezpečí.

Ihned v první minutě druhého poločasu přihrál Skunk na Sáju, ale jeho ránu vychytal parádně domácí gólman. Ve 24. minutě jsme zahrávali trestný kop z hrušky, tedy z velmi slibné pozice. Krištofinho přihrál na tyč Mařovi, ten servíroval Michalovi, ale ten na míč nadosáhl. O několik okamžiků později pálil opět Michal, ale opět byl famózně vychytán. Ve 25. minutě uspěl v souboji jeden na jednoho Jura, pálil na zadní tyč, ale opět tam někdo od nás chyběl k jasnému zakončení. Ve 27. minutě jsme opět dobře kombinovali a na konci akce byla tvrdá rána šajtlí Skunka, kterou na zadní tyči doklepával kapitán MaŠ, ale jen těsně minul branku. Ve 28. minutě přerušil rozehrávku domácích u lajny Skunk, postupoval přes dva protihráče, vypálil, gólman domácích vyrazil míč a doběhnuvší MaŠ neměl problém vyrovnat - 1:1. Bohužel jsme se z vyrovnání radovali jen asi 20 vteřin, na půlce nebyl odpískán faul na Krištofinha, při bránění propadl Michal a útočník Amoru Lazoru z metru obstřelil i Kumara - 2:1. Ve 29. minutě se dostal do velké příležitosti Plachta, ale nadvakrát zakončoval těsně mimo. Za pár vteřin jsme však již mohli opět slavit, parádní kombinaci započal Jura, přihrál Sájovi, ten rychle vracel na hrušku Krištofinhovi, který si položil gólmana a k tyči pohodlně vyrovnal - 2:2. Ve 30. minutě pálil z trestného kopu Jura jen do zdi, další trestný kop o půl minuty později lapil domácí brankář. I Amor Lazor čas od času hrozil, ale naše obrana likvidovala většinu pokusů. Ve 35. minutě přihrál Jura na hrušku Krištofinhovi, ten mu patičkou posunul zpět a Jura razítkoval bohužel jen břevno. Ve 38. minutě z půlky vyslal Jura vysoký milimetrový pas na nabíhajícího Krištofinha, ale jeho hlavičku fantasticky vyrazil domácí gólman. V poslední minutě měli ještě velikou příležitost domácí, protlačili míč až doleva na svého křídelníka, ale jeho dělovku famózně zlikvidoval skvělý Kumar.

Sumasumárum: Ve Vyškově jsme dnes sehráli velmi kvalitní utkání se skvělým soupeřem. Dle mého se muselo i líbit přihlížejícím divákům z obou táborů. Po nedůrazném bránění jsme dostali branku do šatny. Ve druhé půli jsme soupeře více a více tlačili a branka byla na spadnutí. Po kapitánově vyrovnání jsme bohužel opět soupeře lehce nechali dostat do vedení, Krištofinho však rovněž trhal sítě. Ve zbytku utkání mohl vstřelit branku každý a toto nakonec končí spravedlivou remízou.