2. třída, skupina C - neděle 4.9.2016 - Brno - Srbská

5.9.2016 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl (Tomáš Koláček) 0:1, Jakub Halas (Jan Kouřil) 1:2

Sestava: Marek Divácký - Michal Kroupa, Martin Midrla, Jakub Halas - Tomáš Koláček, Martin Špicl, Jan Smejkal, Jan Kouřil

V neděli, 4. 9. 2016 od 13,10 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání s týmem Starobrno. V tomto druhém dnešním utkání jsme chtěli zlepšit naše renomé z úvodního špílu, o něco lepší to bylo, ale opět žádná hitparáda.

Během prvních minut jsme soupeře jasně přehrávali, ale do žádné významnější příležitosti jsme se rovněž nedostali. V 10. minutě se po přihrávce od Míši opřel do míče zdálky MaŠ, ale jeho projektil vyrazil brankář Starobrna na tyč. O něco později přihrál do uličky na nabíhajícího Janocha MaŠ, ale Janochovi chyběl krok k zakončení. V 15. minutě si narazili v brejku míč Míša s MaŠem, ale přízemní zakončení prvního jmenovaného vyrazil gólman soupeře do bezpečí. Poté zahrozil dvakrát také soupeř, ale Mara dvěma slušnými zakroky udržel remízový stav. O minutu později přerušil rozehrávku soupeře Koblížek, vysunul doprava MaŠe a ten obstřelil padajícího brankáře - 0:1. V poslední minutě zahrával ještě MaŠ trestný kop, podstřelil zeď, ale Kuba na odražený míč smolně nedošáhl.

Ihned v první minutě druhé půle nakoplo Starobrno dlouhý míč do našeho vápna, Marovi bohužel vypadl míč z rukou a útočník domácích doslova doskákal s balónem do branky - 1:1. Ve 30. minutě vysunul dlouhým míčem po pravé straně Mates MaŠe, ten si zasekl ještě okolo obránce a přihrál zcela volnému Janochovi, janž však z vápna odkrytou branku přestřelil. Ve 35. minutě přerušil zámek domácích Janoch, vysunul do brejku Kubu, ten si chytře počkal na obránce a křižně o levou tyč parádně dostal opět naše barvy do vedení - 1:2. Poslední minuty začalo hrát Starobrno power-play, získali jsme při ní míč, ale zbrkle jej zase odevzdali, útočník soupeře nakopl míč před branku, kde opět chyběl důraz našeho gólmana a soupeř lehce vyrovnal - 2:2. V poslední minutě jsme zahrávali trestný kop, MaŠ jej rozehrál okolo zdi na Smyka, ale toho vychytal ve skluzu brankář.

Sumasumárum: Druhé dnešní utkání bylo lepší, ale za ideálem zaostalo ještě hodně daleko. Je nutné se poučit z chyb, vylepšit většinu pasáží hry a příště snad již vše bude o hodně lepší. Tento víkend tedy bereme pouze 1 úvodní bod.