ProBrno - ASM B 4:4 (1:2)

2. třída, skupina C - neděle 9.10.2016 - Brno - Jundrov

9.10.2016 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl (Tomáš Koláček) 1:1, Tomáš Koláček (Petr Ondroušek) 1:2, Marek Divácký (Vojtěch Divácký) 2:3, Martin Midrla (Michael Malásek) 4:4

Sestava: Petr Ondroušek - Michael Malásek, Martin Midrla, Jakub Halas, Petr Vojta - Marek Divácký, Vojtěch Divácký, Tomáš Koláček, Martin Špicl

V neděli, 9. 10. 2016 od 12,20 hod., sehrála naše rezerva další mistrovské utkání v Jundrově. Soupeřem nám byl, pro nás neznámý tým, ProBrno. Bohužel jsme dnes měli hodně "slátanou" sestavu a někteří hráči byli, ...., řekněme společensky unaveni. Pro změnu .....

A soupeř na nás vlétl zhurta. Hned v první minutě propadl při bránění Kuba, jeho protivník vypálil do tyče a z druhé strany sbíhající spoluhráč vymetl s přehledem levý horní růžek branky Peťase - 1:0. Snažili jsme se kombinovat, ale hodně jsme kazili a soupeř se zadarmo dostával do brejků. Naštěstí hned několikrát Peťas soupeře skvěle vychytal. V 6. minutě unikal Koblížek po pravé straně, vystřelil z úhlu, gólman jeho pokus jen ztlumil nad sebe a doběhnuvší kapitín MaŠ s přehledem vyrovnal - 1:1. Ve 12. minutě vyhodil dlouhý míč Peťas doprava na Koblížka, ten zatáhl míč až do rohu hřiště a prakticky z nulového úhlu prostřelil brankáře ProBrna - 1:2. V 15. minutě vyhodil Peťas další dlouhý míč na Matesa, ten se obtočil okolo svého strážce, ale následnou ránu pod víko vytáhl gólman soupeře na roh. Do konce prvního dějství měly oba týmy další šance, ale žádná již se neujala.

Začátek druhé půle jsme tradičně nezachytili, obránce soupeře nakopl dlouhý míč, ten podběhl Kuba, Peťas navíc omylem odkryl branku a pro útočníka ProBrna nebyl tedy problém pohodlně vyrovnat - 2:2. Ve 25. minutě rozehrál Divácký aut na sběhnuvšího bratra Maru, ten se zbavil svého protihráče a parádní ranou k tyči opět dostal naše barvy do vedení - 2:3. O pár okamžiků později pálil z dálky opět Mara, ale jeho ránu na pravý "vingl" vytáhl gólman na roh. Ve 30. minutě se po standartní situaci bohužel obtočil okolo Koblížka útočník soupeře a nedal čistým průstřelem šanci Peťasovi - 3:3. Aby toho nebylo málo, tak za 3 minuty fauloval v pokutovém území Mara protihráče a byla z toho penalta, tu s přehledem domácí hráč proměnil ranou k pravé tyči - 3:4. Ihned po rozehře hlavou uvolnil Diváckého MaŠ, první jmenovaný šel sám, ale přizemně pouze razítkoval pravou tyč. Hráli jsme zbrkle a "va-bank" a díky tomu soupeř dvakrát šel sám na Peťase, ale ten nás vždy neskutečně podržel. Poslední 2 minuty jsme vsadili na power-play a pár vteřin před koncem jsme otočili míč od MaŠe nalevo přes Michala až na Matesa a ten unikátní křižnou ranou o tyč vyrovnal - 4:4.

Sumasumárum: Co k tomu říct, někteří dnes bojovali sami ze sebou a svojí "opičkou" ze včerejška, ostatním se rovněž moc nedařilo. Utkání jsme otočili a na místo klidného pohlídání si utkání, jsme vždy zbytečně inkasovali. Nakonec můžeme být rádi za remízu uhranou v samotném závěru. Soupeři jsme totiž v průběhu utkání umožnili mnoho dalších příležitostí a tak jen díky Peťasovi jsme tak mohli ubojovalat alespoň bod.