Red Devils - ASM B 1:6 (1:0)

2. třída, skupina C - neděle 9.10.2016 - Brno - Jundrov

9.10.2016 - MaŠ

Naše branky: Jakub Halas (Martin Špicl) 1:1, Michael Malásek (Martin Midrla) 1:2, Martin Špicl (Michael Malásek) 1:3, Tomáš Koláček (Martin Špicl) 1:4, Jakub Halas (Martin Špicl) 1:5, Martin Midrla (Tomáš Koláček) 1:6

Sestava: Petr Ondroušek - Michael Malásek, Martin Midrla, Petr Vojta, Jakub Halas - Marek Divácký, Vojtěch Divácký, Tomáš Koláček, Martin Špicl

V neděli, 9. 10. 2016 od 13,10 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání v Jundrově. Ve druhém dnešním utkání nám byl soupeřem tým Red Devils. Brzy se bohužel zranili Mara a Pípa, tak jsme dohrávali pouze se 6 hráči v poli.

Začali jsme aktivně, ale bohužel ihned ve 2. minutě zbytečně držel míč Divácký, kterého na půlce obrali protihráči a ve dvou na jednoho si vychutnali Peťase a na brankové čáře si míč ještě vrazil do branky Kuba. V 5. minutě jsme soupeřově brankáři hodně zatopili, když na zadní tyči několikrát dorážel Mara a celou akci zakončil ranou těsně mimo Koblížek. O minutu později pálil nepříjemně z 10-ti metrů Michal, ale gólman soupeře míč s problémy vyrazil. Ve 12. minutě vyhodil dlouhý míč na Diváckého Peťas, ale první jmenovaný bohužel byl rovněž vychytán strážcem domácí svatyně. Do konce prvního poločasu měli Red Devils dvě další veliké příležitosti, ale výtečný Peťas jejich pokusy bravůrně zlikvidoval. Těsně před koncem první půle výborně zatáhl míč po pravé straně Michal, nastřelil na zadní tyč na MaŠe, ten se vecpal před obránce, ale neskutečně ve 100% šanci minul branku.

Na začátku druhého dějství jsme vybojovali míč, MaŠ jej zatáhl po levé straně a z úhlu div že nepřekonal domácího gólmana. Za minutu MaŠ získal míč, v pravou chvíli jej přihrál zpět doprava na Kubu a ten parádní tvrdou ranou křižně trhal sítě - 1:1. Ve 24. minutě podržel míč pod tlakem na půlce Mates, přiťukl jej doprava na Michala a ten parádní ranou ze 13 metrů křižně dostal naše barvy do vedení - 1:2. Poté mohli domácí vyrovnat, ale jejich křižná rána zleva jen těsně minula Peťasovu branku. Ve 30. minutě dobře zakombinoval na pravé straně opět Michal, do uličky vyslal na zabíhajícího MaŠe výtečný míč a náš kapitán mezi nohama brankáře zvyšoval naše vedení - 1:3. Ve 32. minutě přihrál doleva Koblížkovi míč MaŠ, Koblížek se zbavil svého obránce, přihrál na zadní tyč MaŠovi, ale před ním si míč srazil do branky vracející se hráč - 1:4. Ve 35. minutě rozehrál na půlce soupeře aut Kuba na MaŠe, ten na hrušce zašlápl míč, přiťukl jej zpět Kubovi a ten nekompromisní ranou div že ne neprotrhl síť - 1:5. Ve 38. minutě jsme dobře přečíslili domácí, šli jsme ve 3 na 2, Koblížek si vybral nalevo nabíhajícího Matesa a ten pohodlně zasunul do prázdné branky - 1:6. Na konci ještě nervózní Red Devils obdrželi 2 ČK na lavičce za neustálé kritizování rozhodčích.

Sumasumárum: Toto druhé dnešní utkání již jsme zahráli výrazně jistěji a s přehledem. Makalo se, dobře kombinovalo a nakonec přišly i krásné branky po dobrých akcích. Zaslouženě tak bereme další 3 body a jsme na průběžném 3. místě.