2. třída, skupina C - neděle 23.10.2016 - Brno - Jundrov

23.10.2016 - MaŠ

Naše branky: Michael Malásek (Jiří Mašek) 1:1, Michael Malásek (Jiří Mašek) 2:2

Sestava: Marek Divácký - Jiří Mašek, Jan Maňásek, Michael Malásek - Vojtěch Divácký, Jan Smejkal, Martin Špicl

V neděli, 23. 10. 2016 od 9,00 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání v Jundrově. Soupeřem nám byl velmi kvalitní soupeř - Atraps "C".

Od úvodních minut započala poměrně vyrovnaná partie a šance se střídaly na obou stranách. Ihned po pár minutách zahrozili domácí, ale Mara jejich nástřel  z pravé strany vyrazil a Jura odehrál míč do bezpečí. Po MaŠově přiťuknutí pálil z náběhu Divácký jen do tyče. Zanedlouho se uvolnil znovu Divácký, ale prokletá pravá tyčka byla opět proti našemu vedení. Na druhé straně musel likvidoval 2 velké příležitosti supeře Mara a míč vždy vyrazil do bezpečí. Aby smůly nebylo málo, po levé straně "pláchnul" agilní Jura, ale z úhlu pálil pro změnu do tyče levé. Asi v 15. minutě ztratil míč na půlce Smyk a Atraps měli velikou šanci, kterou však naštěstí pro nás neproměnili. V minutě 18. proti nám po zákroku Mary odpískali rozhodčí hodně přísnou penaltu a tu soupeř s přehledem o tyč proměnil - 1:0. Do konce prvního dějství pálil ještě dvakrát aktivní Michal, ale gólman soupeře byl vždy proti.

V úvodu druhé půle pálil nejdříve z dobré pozice MaŠ bodlem, ale brankář vytěsnil na roh. Ve 24. minutě se přes kapitána Buldoga uvolnil útočník domácích a ranou políbil naši pravou tyč. O minutu později utekl po levé straně opět rychlík Jura a na zadní tyč servíroval Michalovi, který pohodlně do odkryté branky vyrovnal - 1:1. Vzápětí jsme se mohli dostat do vedení, opět sebral míč a utekl s ním Jura, přihrával na zadní tyč MaŠovi, ale bohužel míč mu poslal na paty. Ve 30. minutě nás bohužel Atraps přečíslili, nadůsledně si počínal na zadní tyči MaŠ a jeho protihráč pohodlně "zastrčil" míč za Marovi záda - 2:1. Ve 35. minutě podržel míč na hrušce MaŠ, patičkou vyslal Juru, který si položil gólmana a do prázdné branky servíroval Michalovi - 2:2. O dvě minutě později po našem rohu pálil z 10ti metrů Buldog, ale bohužel razítkoval jen břevno a stejně tak dopadla dělovka Jury, jehož ránu zastavila tyč. Dnes jsme jich tedy nastříleli.

Sumasumárum: S kvalitním soupeřem jsme odehráli poměrně vyrovnané a kvalitní utkání. Neproměňovali jsme šance, to byl v konečném důsledku i důvod, proč jsme nezískali všechny 3 body. Obě branky zařídili nejlepší hráči utkání Michal s Jurou, blahopřejeme.