Remos Oslavany - ASM A 2:6 (0:6)

Divize E - sobota 7.10.2017 - Ivančice

7.10.2017 - MaŠ

Naše branky: vlastní 0:1, Ondřej Halas (Tomáš Zdražil) 0:2, Tomáš Marvan (Jaroslav Šnédar) 0:3, Lukáš Panovský (Tomáš Zdražil) 0:4, Ondřej Halas (Jaroslav Šnédar) 0:5, Tomáš Marvan (Ondřej Halas) 0:6

Sestava: Josef Chrápavý - Michael Malásek, Martin Plachký, Tomáš Zdražil, Lukáš Panovský - Jaroslav Šnédar, Tomáš Marvan, Ondřej Halas

ŽK: Tomáš Zdražil

V sobotu, 7. 10. 2017 od 20,15 hod., vstoupilo naše mužstvo do dalšího futsalového ročníku ve vodách DIVZE E. Na úvod jsme zajížděli na horkou půdu do Ivančic, kde svá domácí utkání hraje Remos Oslavany.

Od úvodních minut jsme začali domácí jednoznačně přehrávat a hned ve 2. minutě po přiťuknutí od Jary pálil Pap do levé tyče. Ve 3. minutě rozehrál roh Marv na Skunka, ten nastřelil před branku, kde si před nabíhajícím Michalem srazil obránce míč do branky - 0:1. O minutu později si narazili míč Michal s Jarou, ale osamocený první jmenovaný napálil jen ležícího brankáře. V 7. minutě uvolnil patičkou Simčuk Skunka, ten zaběhl s míčem až do koutu palubovky a neskutečnou dělovkou vymetl pravý horní růžek - 0:2. O minutu později se dostali do brejku domácí, ale pálili pouze nad. V dalších dvou minutách pálil opět agilní Skunk, ale vždy jej reflexivně brankář Remosu vychytal. V 11. minutě si narazili před brankou míč Jara s Marvem a druhý jmenovaný dloubl i brankáře - 0:3. Ve 13. minutě se skvěle uvolnil Jara, ale jeho dělovku zastavila pravá tyč. O minutu později si podržel míč na hrušce Simčuk, dvakrát si vyměnil míč s Papem a ten jej ve skluzu dopravil do branky domácích - 0:4. V 15. minutě servíroval na zadní tyč Michal Jarovi, toho vychytal brankář, ale pohotový Skunk o levou tyčku opět zvyšoval naše vedení - 0:5. O minutu později vysunul Skunka Simčuk, ale ten na brankáře nevyzrál. V 17. minutě si pak narazil pohotově Marv se Skunkem, natlačil se poté před obráncem a pohotově k levé tyči opět trhal sítě - 0:6. V 18. minutě po uvolnění od Papa šel zleva Simčunk sám na brankáře, ale ten jej bravůrně vychytal, stejně jako Papovu dělovku z trestného kopu v minutě poslední.

Ve 23. minutě po rohu nastřeloval Pap, ale před Jarou v poslední chvíli zablokoval míč obránce. Ve 24. minutě pálil z úhlu domácí hráč, ale Pepe skvělý zákrokem míč vyrazil. Poté začala minutovka plná našich chyb, dvakrát zakročil Pepe, potřetí již protlačili domácí míč za jeho záda - 1:6. O minutu později utekl po pravé straně Simčuk, přihrál Plachtovi, ale ten míč do branky neprocpal. Ve 27. minutě přízemně vyslal Skunk před branku Marva, ale před ním ukopl míč obránce a div že ne do vlastní branky. Ve 28. minutě po faulu Pepeho zahrávali domácí penaltu a s přehledem ji proměnili - 2:6. O minutu později zahrávaly Oslavany nebezpečný trestný kop, ale Pepe výborně míč vytěsnil. Od 29. minuty jsme bohužel hráli s 5-ti fauly, což byla veliká komplikace. Ve 31. minutě jsme sehráli signál po trestném kopu, Marv přihrál doleva Jarovi, ale jeho ránu vyrazil brankář na roh. Ve 33. minutě jsme šli ve 3 na 2, Marv nastřelil na zadní na Jaru, ale ten jen těsně minul. Ve 34. minutě šly do brejku Oslavany ve 2 na 1, ale Pepe vystřihl neskuteční zákrok a míč vyrazil. Na konci utkání jsme již drželi míč a hlídali si zadní vrátka. Ve 39. minutě vyhodil dlouhý míč Pepe na Papa, ale toho vychytal brankář. V poslední minutě ještě vznikla nelehká skrumáž před naší brankou, Pepe již byl překonán, ale Pap uklidil míč do bezepečí.

Sumasumárum: Do utkání vlétl celý tým úžasně, tvořili jsme jednu šanci za druhou, dávali krásné branky a domácí jsme do ničeho nepouštěli. Druhá půle byla naprosto jiná. Přizpůsobyli jsme se stylu domácích a hra se vyrovnala. Zbytečně jsme nechali Oslavany korigovat a své šance jsme již proměnit nedokázali. Každopádně je důležité, že ze vstupu do sezóny odjíždíme s plným bodovým přídělem.