ASM A - Remos Oslavany 5:6 (2:2)

Divize E - sobota 6.1.2018 - Tišnov - hala SSK

6.1.2018 - MaŠ

Naše branky: Tomáš Marvan (Tomáš Zdražil) 1:0, Michael Malásek (Tomáš Zdražil) 2:2, Tomáš Marvan (Ondřej Halas) 3:3, Lukáš Panovský 4:4, Lukáš Panovský (Martin Plachký) 5:4

Sestava: Jindřich Borkovec - Michael Malásek, Martin Plachký, Lukáš Panovský - Jan Mašek, Tomáš Zdražil, Tomáš Marvan, Ondřej Halas

V sobotu, 6. 1. 2018 od 20,00 hod., vstupovalo naše mužstvo do druhé poloviny letošní futsalové DIVIZE E. Soupeřem nám byl poslední Remos Oslavany, který letos ani jednou nebodoval. I přesto, že jsme moc dobře věděli, že to nebude jednoduché, chtěli jsme však vyhrát.

A hned ve druhé minutě jsme sehráli parádní akci, kdy Simčuk lobem za obranu uvolnil Marva a ten tvrdým křižným projektilem k levé tyči otevřel skóre - 1:0. Poté jsme ale nepochopitelně přestali hrát, byli sice aktivnějšími, ale ničemu to nevedlo. V 8. minutě jsme dobře zakombinovali, Simčuk vysunul doleva Papa, ten nastřelil na zadní tyč, ale Marv z dobré pozice přestřelil. O minutu později jsme špatně bránili aut soupeře, na ten si sběhl útočník a pohodlně k tyči vyrovnal - 1:1. V 10. minutě pálil dobře Skunk, brankář však vyrazil, poté nastřeloval na zadní Pap, ale Gheda do branky nezavřel. Ve 13. minutě šly do brejku Oslavany, dobře si míč několikrát narazily a ranou o tyč šly do vedení - 1:2. V 15. minutě nakopl dlouhý míč brankář soupeře, útočník hlavou prodloužil, ale míč zastavila pravá tyč a za další minutu po dalším brejku pálil obránce Remosu prozměnu do levé tyče. V 19. minutě po Simčukově přihrávce skrytě vypálil k pravé tyči Michal a bylo vyrovnáno - 2:2. V téže minutě jsme skvěle zakombinovali, Simučuk do uličky uvolnil Michala, ten dal doprava na volného Plachku, který však odkrytou branku minul.

Ve 21. minutě vyslal Plachta do úniku Simčuka, ale jeho střelu zastavila levá tyč. Za minutu pálil nebezpečně soupeř těsně mimo, aby vzápětí nakopl soupeř ze své poloviny míč na hruškaře, ten se obtočil okolo nedůrazného Marva a prostřelil i Jindru - 2:3. Ve 24. minutě vysunul do rychlého kontru Skunk Marva a ten pohotovým bodlem obstřelil brankáře Remosu - 3:3. Ve 25. minutě nejdříve dobře nastřeloval na Skunka Gheda, poté pálil opět agilní Skunk, ale brankář dělovku vyrážel na roh. Ve 26. minutě nastřeloval hostující obránce po autu míč, netrefil jej, ale my bohužel jen koukali, a na zadní tyči ranou o "žrď" doklepl útočník Oslavanů a ty šly opět do vedení - 3:4. Ve 32. minutě zahrával po faulu na Simčuka Pap trestný kop z 8 metrů a trefil se přesně k tyči - 4:4. O minutu později jsme měli megašanci, kdy Marv se Simčukem doslova rozebrali obranu Remosu, Simčuk vypálil, ale na brankové čáře tělem vyrazil obránce míč do bezpečí. Ve 34. minutě udržel míč důrazný kapitán Plachta, přihrál jej doleva na Papa a ten dělovkou o pravou tyč vymetl pavučinku - 5:4. O minutu později pronikal po pravé straně Plachta, ale těsně křižně minul. Ve 36. minutě šly Oslavany do další kombinace, my jsme opět nebyli důrazní v bránění a po narážečce procedil z šestky hráč soupeře skrz Jindrovi nohy míč do branky a vyrovnal - 5:5. Ve 37. minutě razítkoval Marva bodlem pravou tyč. A 61 vteřin před koncem jsme opět propadli v bránění, za obranu se přihrávkou dostal útočník soupeře a prostřelil i Jindru - 5:6. V závěrečné power-play jsme byli bezzubí a odevzdali jsme tak Remosu všechny body.

Sumasumárum: Nebudu chodit okolo horké kaše. Až na prvních asi pět minut utkání to byla z naší strany totální parodie na futsal. Pardon, možná se o futsal jednalo, ale pánové v bílo-modrých dresech se po hřišti jen procházeli. Dopředu ? To ano, a zpět ? Proč ? Pánové, takto se to nehraje, pokud si někdo myslel, že se snaživý Remos porazí sám, tak je hodně naivní ..... Nechuť, nemohoucnoust, zmar, trošku smůla, ale ta byla za náš jednoznačně nejhorší výkon v sezóně na místě. Nenapadá mne ani jeden hráč, který by z dnešního totálního podprůměru vynikal, byl to prostě kolektivní trapný a totální propadák !!! Nepohyb, sólování, střelba z každé i nepřipravené pozice, špatné střídání, to jsou další známky dnešního zápasu. Od útočníků, přes obránce až po gólmana. Takže asi tak. Nemusí se Vám moje slova líbit, ale takto jste se dnes prezentovali a blbé je, že Vás při tom vidělo bezmála 100 domácích diváků. Takže byste se PÁNOVÉ měli jeden vedle druhého nad sebou zamyslet, ve středu doklusat v plné polní na trénink a měli bychom hoooodně potrénovat to, co nám nejde, a BORCI, .... je toho opravdu hodně. Tato dnešní ztráta nás oddělila od klidného středu tabulky a začínají boje o záchranu. Hawk ....