Brikety-pelety Štěpán Vyškov - ASM A 3:4 (3:3)

Divize E - pátek 26.1.2018 - Vyškov - Purkyňova

26.1.2018 - MaŠ

Naše branky: Ondřej Halas (Michael Malásek) 0:1, Jaroslav Šnédar (Tomáš Marvan) 2:2, Martin Mašek (Jaroslav Šnédar) 3:3, Ondřej Halas (Martin Plachký) 3:4

Sestava: Josef Chrápavý - Lukáš Panovský, Martin Plachký, Martin Mašek, Michael Malásek - Ondřej Halas, Jan Mašek, Tomáš Marvan, Jaroslav Šnédar

ŽK: Jaroslav Šnédar, Lukáš Panovský, Ondřej Halas

V pátek, 26. 1. 2017 od 20,00 hod., jsme se hráli další mistrovské utkání na horké půdě ve Vyškově, kde jsme se utkali s domácími Briketami-peletami Štěpán. Po zisku tří domácích bodů z minulého týdne jsme chtěli opět bodovat.

Hned v první minutě zahrozili domácí, ránu z úhlu vyrazil Pepe ke druhému hráči Vyškova a i jeho doklepnutí vytěsnil náš gólman na roh. V 6. minutě pálil Marv, ale gólman domácích skvělým zákrokem vyrazil rovněž na roh. Ten rozehrál Michal na Skunka, jenž si obhodil obránce a přesnou křižnou přízemní dělovkou trhal sítě - 0:1. Dlouho jsme se však neradovali, jelikož domácí po následném autu rozehráli rychlou kombinaci a po následné narážečce ranou k tyči vyrovnali. V minutě osmé byl dokonán obrat, pro propadu Ghedy prostřelil z hrušky bezmosného Pepeho domácí útočník - 2:1. V 9. minutě rychle zakombinoval Plachta s Jarou, ten přiťukl Marvovi, ale jeho ránu vyrazil brankář na roh a stejně tak dopadl následný Marvův nástřel. O minutu později šly do breku domácí Brikety-pelety, ale Pepe jejich pokus kryl. V 11. minutě utekl po pravé straně Marv, nastřelil míč před branku a na zadní tyči poklízel správně postavený Jara - 2:2. V 15. minutě však domácí po roku vymysleli prakticky jako přes kopírák akci jako u první branky a rychlým doklepnutím opět vrátili vedení na své sálovky - 2:3. V 17. minutě obešel Jara obránce, naservíroval okolo brankáře míč Mařovi a pro toho nebyl problém do prázdné branky vyrovnat - 3:3. V poslední minutě šli po naší chybě domácí ve 2 na 1, ale Pepe včasným vyběhnutím uklidil míč do bezpečí.

Ihned ve 21. minutě vypíchl Mařa míč obránci a s Jarou šli ve dvou na jednoho, bohužel na Jaru následovala dlouhá přihrávka a ten pálil pouze do boční sítě. Ve 32. minutě další hezká kombinace, Marv vrátil míč zpět na Plachtu, ten se přízemně opřel do míče, Jara ještě míč blokoval, položil si gólmana, ale z otočky jen trefil pravou tyč. Ve 24. minutě jsme hned dvakrát šli ve 2 na 1, poprvé i podruhé pálil Marv z úhlu zprava do gólmana, škoda, že si při druhé akci nevšiml zcela volného Papa na zadní tyči. O minutu později pálil nebezpečně Skunk a vyražený míč gólmanem dorážel Mařa těsně mimo. V téže minutě stálo štěstí prozměnu na naší straně, nástřel na zadní zprava se dostal totiž až k útočníkovi, který však na místo prázdné branky trefil jen levou tyč. Ve 26. minutě měli domácí Brikety-pelety rychlý protiútok, ale Pepe super zákrokem vyrazil na toh. Na druhé straně udržel míč Mařa, posunul jej Papovi, jenž dělovkou razítkoval levou tyč. Ve 27. minutě utekl po pravé straně Jara, servíroval před branku nabíhajícímu Papovi, ale tomu míč bohužel sjel z kopačky. Ve 30. minutě si na naší hrušce nejdříve narazil míč Skunk s Ghedou, poté jej zpět převzal do náběhu na půlce, narazil si s Plachtou na hrušce soupeře a do prázdné branky tuto svoji super akci nekompromisně zakončil - 3:4. Ve 35. minutě zahrával trestný kop z 8 metrů Pap, ale gólman domácích skvělým zákrokem zlikvidoval. Z rychlého kontru pak domácí měli možnost poklízet do prázdné svatyně, ale finální přihrávku si dali nechytatelnou. V téže minutě vypíchl míč obránci Plachta a šli jsme ve 3 na 1, akci jsme bohužel zakončili pouze ranou do brankáře. Ve 37. minutě pálil ze 12-ti metrů dělově Skunk, gólman vyrazil před sebe, Skunk podruhé pálil pod víko, ale i nyní brankář Vyškova neuskutečně míč vytěsnil. Ve 39. minutě měli domácí obrovskou příležitosti k vyrovnání, ale před útočníkem míč těčoval Pepe a tento naši branku přestřelil, to jsme si oddechli. Zbytek utkání jsme si již zodpovědně pohlídali.

Sumasumárum: Dnešní utkání bylo poměrně vyrovnané, nemělo kdovíjakou kvalitu, ale na druhou stranu všichni neskutečně bojovali. Ve druhé půli jsme byli přeci jen o něco nebezpečnější a proto asi zaslouženě odvážíme domů všechny, pro nás velmi důležité body. Celému týmu bych chtěl poděkovat a hluboce se klaním, jeden vedle druhého jste neskutečně bojovali, moc hezky se na do dívalo. Vás samotné ta obětavost musí hřát !!!