Agora - ASM D 2:3 (0:1)

2. třída, skupina B - neděle 16.9.2018 - Brno - Srbská

16.9.2018 - MaŠ

Naše branky: Jakub Moravec 1:1, Martin Špicl (Jan Kouřil) 1:2, Martin Špicl (Jakub Halas) 1:3

Sestava: Dominik Urbánek - Jakub Hanák, Jakub Halas, Jan Jakeš - Jan Kouřil, Jakub Moravec, Martin Špicl, Josef Hladík

ŽK: Josef Hladík

V neděli, 16. 9. 2018 od 9,00 hod., sehrálo naše "déčko" další mistrovská utkání. Prvním soupeřem byla Agora, která nastupovala jen se 4 hráči do hry.

Ihned v úvodu uklouzl při bránění Honza Jakeš, útočník soupeře jej vymíchal a podél Dominika otevřel skóre - 1:0. Asi v 5. minutě jsme hodně zatopili soupeři my. MaŠ po rohu pálil do levé tyče, poté zakončoval do gólmana Chozé a za pár dalších okamžiků pálil po dalším rohu tentokráte do pravé tyče opět kapitán MaŠ. Tlačili jsme, ale nedokázali jsme své příležitosti proměňovat. Ve 14. minutě obral o míč obrance Kuba Moravec a za pomoci teče obránce ze 12-ti metrů vyrovnal - 1:1.

V úvodu druhého dějství pálil do levé tyče Chozé. Ve 26. minutě jsme pak dobře zakombinovali a Janoch zleva servíroval na zadní tyč MaŠovi, který do prázdné branky strhl vedení pro naše bravy - 1:2. Za pár minut zase vysunul Kuba Moravec Kubu Halase, ten pálil na zadní tyč, kde tečoval MaŠ do obránce a míč skončil v síti soupeře potřetí - 1:3. V další akcí jsme opět "zvonili". Chozé opět razítkoval tyč a odražený míč zase poslal do brankové konstrukce Kuba Halas. Ve 35. minutě podržel při rozehrávce dlouho míč Dominik a soupeř opakovaný nepřímý kop proměnil - 2:3. Ke konci jsme neproměnili vše, co snad ani nejde neproměnit. MaŠ ze šestky poklízel jen do brankáře, stejně tak za chvíli Janoch a ani MaŠův následný dloubáček neskončil v brance.

Sumasumárum: Škoda mnoha neproměněných šancí. Byli jsme jistě lepším týmem, bohužel jsme převahy nedokázali více využít a po chybách jsme se nakonec musel o výsledek strachovat.