XXX - ASM D 3:3 (2:0)

2. třída, skupina B - neděle 23.9.2018 - Brno - Srbská

23.9.2018 - MaŠ

Naše branky: Jan Kouřil (Martin Špicl) 3:1, Jan Kouřil (Milan Šarík) 3:2, Jakub Hanák (Jan Kouřil) 3:3

Sestava: Dominik Urbánek - Jakub Hanák, Jakub Halas, Milan Šarík - Jan Kouřil, Josef Hladík, Martin Špicl

V neděli, 23. 9. 2018 od 9,00 hod., sehrálo naše "déčko" další mistrovské utkání na Srbské proti týmu XXX.

Ihned v úvodu, jsme propadli a domácí nastřelili pravou tyč, míč se odrazil na druhou stranu k MaŠovi, jenž naprosto netakticky odkopával míč skrz pokutového území, nastřelil Kubu Hanáka a útočník poté neměl problém poklidim míč do naší svatyně - 1:0. Vyrovnat mohl po parádní přihrávce od Kuby Hanáka kapitán MaŠ, ale nastřelil zblízka pouze gólmana XXX. Ve 13. minutě se soupeř opět vymanil z našeho tlaku a jejich hráč zaběhnuvší do uličky obstřelil vybíhajícího Dominika U. - 2:0. Do konce poločasu mohl korigovat dvakrát opět MaŠ, ale ani po parádní přihrávce od Janocha ani od Jakuba Halase svoje šance neproměnil a gólman jej vychytal. Hrozné vraždy a v podstatě důvod, proč jsme nakonec získali pouze bod.

V úvodu druhého dějství nejdříve utekl Janoch, loboval brankáře, ale nevyzrál na něj. Poté šli domácí opět do brejku ve 3 na 2 a svoji akci zakončili parádní ranou do levého horního růžku - 3:0. Ve 30. minutě podržel na hrušce míč MaŠ, posunul jej Janochovi, který za pomocí tyče procedil míč za záda skvěle chytajícího brankáře XXX - 3:1. Asi osm minut do koncem jsme se rozhodli jít do hry bez gólmana a dostali jsme tak XXX pernamentně pod tlak. Po jedné z kombinací jsme asi pět minut před koncem korigovali na rozdíl jediné branky. Přihrával Milan Š., do prázdné branky saklil Janoch - 3:2. V poslední minutě pak putoval míč po ose MaŠ - Janoch - Kuba Hanák a poslední jmenovaný výstavní ranou do pravého horního růžku zajistil alespoň bod - 3:3. Za stavu 0:3 neproměnil pokutový kop ještě Jakub Halas a stejný hráč odmítl vyrovnat dříve, když prázdnou branku minul po přihrávce Janocha.

Sumasumárum: Prostě zápas "blbec". lepší jsme byli, to ano, ale nechali jsme soupeře zbytečně utéct na rozdíl tří branek. Můžeme litovat především neskutečných "vražd" v podání MaŠe a dalších zpackaných příležitostí. No, alespoň pozitivum, že nám vyšla power-play.