23.9.2018 - MaŠ

Naše branky: Milan Šarík (penalta) 0:1, Martin Špicl (Jakub Hanák) 2:2

Sestava: Dominik Urbánek - Jakub Hanák, Milan Šarík, Jakub Halas - Jan Kouřil, Josef Hladík, Martin Špicl

ŽK: Josef Hladík, Jan Kouřil

V neděli, 23. 9. 2018 od 9,50 hod., jsme nastoupili k dalšími mistrovskému utkání s lídrem soutěže - týmem Deportivo.

Začali jsme opatrně, ale přesto jsme v úvodu byli aktivnějšími. Ihned v 5. minutě prošel přes dva obránce MaŠ, nastřeloval na zadní tyč na Jakuba Halase, ale obránce zastavil míč rukou - penalta. Tu proměnil svojí premiérovou brankou Milan Š. - 0:1. Soupeř bohužel prakticky ihned z rozehrávky šel ve 3 na 2 a procedil míč za záda Dominika Urbánka v naší brance - 1:1. V 15. minutě následoval dlouhý míč za naši obranu, Kuba Hanák propadl s útočníkem soupeře a ten pohodlně podél našeho brankáře skóroval - 2:1. V 18. minutě zahrával roh Kuba Hanák, MaŠ si sběhl, nastřelil brankáře, ale druhou ranou z úhlu se již nemýlil - 2:2. V poslední minutě ještě kopalo Deportivo 10-metrový kop, ale ten Dominik Urbánek lapil.

Ve 25. minutě dobře zakombinovali domácí, přehráli nás a rychlou ranou bodlem prostřelili i našeho gólmana - 3:2. Vyrovnat mohl ve 30. minutě MaŠ po skvělé přihrávce od Janocha, ale opět svoju megatutovku trestuhodně zahodil. Pět minut před koncem jsme tedy šli do power-play, drželi jsme soupeře pod zámkem, ale několik pokusů jistě kryl dobře chytající brankář. Ten vychytal také ve skvělé pozici Janocha, bohužel. V posledních vteřinách se Deportivo ubránilo a dokonce poslalo přes celé hřiště do naší branky čtvrtý dáreček - 4:2.

Sumasumárum: Opět poměrně dobře odehrané utkání s bohužel nešťastným koncem pro naše barvy. Ach ta koncovka. Škoda, snad se nám to vše v budoucnu podaří vypilovat.