2. třída, skupina B - neděle 7.10.2018 - Brno - Srbská

7.10.2018 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl (Dominik Urbánek) 1:1, Martin Špicl (Adam Tylč) 2:2

Sestava: Dominik Urbánek - Adam Tylč, Jan Jakeš, Milan Šarík, Lukáš Novotný - Martin Špicl, Jan Kouřil, Milan Šimák, Lukáš Topor, Josef Hladík

V neděli, 7. 10. 2018 od 9,00 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání v Brně, na Srbské. Soupeřem nám byl 4. tým tabulky, rezerva týmu Wodova.

Od prvních minut probíhalo vyrovnané utkání, ve kterém jsme však po jednom z rohů propadli při bránění a bylo to - 0:1. Do konce první půle měl asi největší příležitost na vyrovnání Adam, ale jeho ránu vyrazil gólman na roh. V poslední minutě ještě po uvolnění od Džanyho pálil bodlem těsně nad kapitán MaŠ.

Ihned v úvodu druhého dějství měl náš soupeř další velkou šanci, ale tu skvěle lapil Dominik v naší brance a nutno říct, že ve druhé půli nás hodně držel. Poté se dostal do veliké přiležitosti také Lukáš Topor a následně i Lukáš Novotný, ani jeden z nich však na gólmana nevyzrál. Ve 28. minutě vyhodil míč Dominik na MaŠe, ten si navedl míč do středu a tvrdým bodlem k tyči vyrovnal - 1:1. O dvě minuty později však soupeř ve 3 na 2 přečíslil naše obranné řady a ranou pod břevno opět šel do vedení - 2:1. Pět minut do konce jsme šli do power-play, ve které jsme drželi míče, Adam přihrál do středu MaŠovi a ten nechytatelnou ranou pod víko vyrovnal - 2:2.

Sumasumárum: Utkání skončilo asi spravedlivou remízou, škoda, šance jsme měli, ale to náš soupeř také. Bereme tak jeden bod.