13.1.2019 - MaŠ

Naše branka: Jakub Cajzl (Jan Kouřil) 4:1

Sestava: Lukáš Rauscher - Aleš Hambálek, Karel Hambálek, Lukáš Novotný, Tomáš Motyčka - Jakub Cajzl, David Rybníček, Jan Kouřil, Jakub Hanák

ŽK: Lukáš Rauscher, Aleš Hambálek

Po vánočních svátcích se sešli hráči céčka k prvnímu dvojzápasu v novém roce, ale podle výsledků i průběhu hry nechali formu v tom minulém. Proti Kalábku to byl nejhorší výkon letošního ročníku a to na zkušeného soupeře nemohlo stačit. Kalábek hrál chytře, dobře bránil kolem svého pokutového území a v útoku spoléhal na rychlé narážečky, ze kterých gólově trestal. Po čtyřiceti minutách to bylo po čistém hattricku Gottwalda 0:3, pak se do velkých šancí dostal i dolnoloučcský tým, výborného brankáře ale překonal až střelou pod břevno v poslední minutě Kuba Cajzl. Dal tak alespoň malou náplast na střeleckou bídu, ale zároveň i naději, že v dalším utkání se bude dařit v útoku lépe. To Kalábek si po bojovném výkonu připsal první výhru do tabulky.