Agromeli D - ASM A 1:8 (0:3)

Okresní přebor Brno-město - sobota 1.2.2014 - Brno - Rybnická

1.2.2014 - MaŠ
Naše branky: Jan Mašek (Martin Špicl) 0:1, Václav Seyfert (Jan Maňásek) 0:2, Jan Kouřil (Jiří Mašek) 0:3, Václav Seyfert 0:4, Aleš Weinfurter (Václav Seyfert) 0:5, Aleš Weinfurter (Jiří Mašek) 1:6, Václav Seyfert (Jan Mašek) 1:7, Jiří Mašek 1:8 Sestava: Ondřej Borkovec - Jan Mašek, Jiří Mašek, Václav Seyfert - Jan Maňásek, Aleš Weinfurter, Jan Kouřil, Pavel Křivý, Martin Špicl ŽK: Jiří Mašek V sobotu, 1. 2. 2014 od 10,00 hod., nás čekal v dalším kole OP další soupeř, tentokráte rezervní tým Agromeli Brno. Věděli jsme, že to nebude jednoduché, nicméně, chtěli jsme všechny 3 body. V úvodu jsme nechali soupeře, aby ukázal, co bude hrát a poté jsme začali přidávat na obrátkách my. Během prvních pěti minut Agromeli dvakrát pálilo z dálky, ale Onóš byl pozorný. V 8. minutě vyslal míč na šestku MaŠovi Gheda, ten si jej podržel a v pravý čas vrátil naběhnuvšímu Ghedovi, jenž přesnou ranou k tyči otevřel skóre - 0:1. Poté začala z naší strany hororová pětiminutovka. Nejdříve soupeřův útočník pálil z 10-ti metrů do tyče. Po další výborné kombinaci zakončoval jeho spoluhráč z úhlu, opět do brankové konstrukce. Další minutu po naší ztrátě upalovali do naší obrany 3 na 2, ale jejich finální ránu zastavila levá tyč naší svatyně. No a tento nepovedený časový úsek byl soupeřem zakončen další ranou, která "olízla" levou tyč branky Onóše. Takže jsme opět mohli začít vystrkovat růžky my. Jura vyvezl míč, který si nejdříve vyměnil s Buldogem, poté mu jej opět vrátil na druhou stranu "šestky", avšak druhý jmenovaný přestřelil. Ve 20. minutě jsme se však již opět mohli veselit. Sája vyvezl míč až před branku soupeře, tam si narazil s Buldogem a do prázdné branky zvyšoval - 0:2. Za minutu mohl opět zvyšovat všudybyl Sája, ale loboval nad branku. Těsně před koncem první půle podržel vepředu míč Turan, přiťukl zpět Ghedovi, který vyslal neskutečně tvrdou přízemní ránu, kterou gólman Agromeli vykopl nad sebe a ona ještě orazítkovala při dopadu břevno jeho branky. V poslední minutě si pak vyměnil míč Jura s Janochem, zatáhl hru až do koutu hřiště a následnou zpětnou přihrávku procedil za záda gólmana Janoch - 0:3. Na začátku druhé půle nás po chybě opět skvěle podržel dnes vynikající Onóš a zakončení soupeře vytěsnil na roh. Ve 30. minutě se dostal k odraženému míči z úhlu MaŠ, ale gólman jeho ránu vyrazil. Následnou akci soupeře přerušil ještě Sája, zatáhl míč do rohu a lobem servíroval před branku, ve které nakonec míč také šťastně skončil - 0:4. Ihned vzápětí vyslal dlouhý míč na MaŠe Jura, ten jej podržel, přihrál zpět, Jura přihrál doleva Sájovi, který z první servíroval sběhnuvšímu Turanovi, jenž nechytatelnou ranou prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:5. Za pár minut se opět vyznamenal Onóš, když střelu soupeře vyrazil a i následné dvě dorážky fantasticky vychytal. Ihned z rozehrávky pak vyvezl míč přes celé hřiště Sája a servíroval na první tyč Buldogovi, jehož však gólman skvěle vychytal. Agromeli se dočkalo hned vzápětí, když jsme propadli vzadu a po několikanásobném "tukecu" soupeře se tomuto nakonec podařilo nadvakrát míč poklidit do naší branky - 1:5. Prakticky hned po rozehrávce však vyvezl míč Jura až před vápno soupeře, přihrál nezjištně doleva Turanovi a ten pohotovou ranou mezi nohama gólmana zvyšoval - 1:6. Asi 5 minut před koncem utkání rozehrál roh Gheda, přihrál Sájovi, který si pohrál s obráncem a pohotově bodlem k tyči trhal sítě - 1:7. Těsně před koncem pak ještě zahrozilo Agromeli, když pelášilo ve dvou na dva, ale Onóš opět finální ránu vychytal. V poslední minutě při soupeřově power-play pak přerušil rozehru soupeře Jura a parádní ranou přes celé hřiště o břevno zapečetil dnešní účet utkání - 1:8. Sumarumárum: Dnešní druhé utkání jsme zvládli výsledkově na jedničku, ale měli jsme v něm velmi nepovedenou pasáž, kde Agromeli během 5 minut hned 4x trefilo tyč. Zbytek utkání jsme ale kralovali a po krásných akcích jsme dávali i důležité branky. V úvodním dvojkole jsme tedy získali plný počet bodů a udělali jsme tak první důležitý krok do jarních bojů. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!!!!!!!! MaŠ