ASM D - Starobrno 4:4 (2:2)

2. třída, skupina B - neděle 7.4.2019 - Brno - Srbská

7.4.2019 - Mates

Naše branky: Malíř Miroslav (Midrla Petr) 1:1, Adam Tylč (Miroslav Malíř) 2:3, Jan Kouřil (Martin Midrla) 3:3, Adam Tylč (Miroslav Malíř) 4:4

Sestava: Patrik Špicl - Martin Midrla, Petr Midrla, Dominik Belák, - Jan Kouřil, Adam Borkovec, Adam Tylč, Miroslav Malíř,

ŽK: Adam Tylč, Patrik Špicl

V neděli, 7. 4. 2019 od 13,10 hod., pokračoval náš čtvrtý tým ve své jízdě v soutěži 2. B třída.

Jak sem již popisoval v předchozím článku, sestava ,,plného,, ASM pokracovala druhym zapasem, tentokrát proti STAROBRNO.

V 5. minutě naši ospalou obranu probudila soupeřova střela, která prošla kolem všech až do naší brány 0:1. Rychlými nahrávkami jsme ale pomale začali soupeře dotahovat a po pár střelách naprázdno Peťase a Míry, jsme se namířili správně. Na 1:1 srovnával Míra po protancovaní kolem 3 hráčů. Druhou branku důrazně zleva dotlačil Adam, který snad na 3 krát překonal, tentokrát už bezmocného brankáře 2:1. Poté hrozily hosté, ale skvělý Paťa na dvakrát kryl. Zvládl vykrýt vyběhnutím na modrou i jasnou tutovku, ale dorážka už byla nad jeho síly 2:2.

V druhém poločase musel Paťa do sprch kvůli zraněnému rameni a do branky se postavil Míra.
Dlouhými výhozy změnil charakter hry a díky naší nemohoucnosti tím právě soupeř získal převahu na míči. Soupeř tak biliardovými odrazy dotlačil za Mírovi záda obratový gól na 2:3. Až naše finální POWER PLAY dokázala soupeři naši technickou stánku. Nejprve snížil Janoch 3:3 a obrat provedl Adam 4:3. Tým Starobrno nás v poslední minutě ještě zatlačil a po střele z úhlu, která znamenala finální změnu skoré na 4:4, proběhla u soupeřů radost jako při vítezství nad Brazílii.

Sumasumárum: Škoda že jsme si zápas více nepohlídali a nehráli více takticky a odzadu. Ale co, v podstatě s 5ti hráči v poli a bez brankáře, to si myslím, není příliš velká ostuda. Slušivá remíza, dle mého.