3.11.2019 - MaŠ

Naše branka: Jaroslav Šnédar (Miroslav Malíř) 1:1

Sestava: Adam Tylč - Michael Malásek, Jakub Hanák, Martin Špicl - Roman Šmída, Miroslav Malíř, Jaroslav Šnédar

ŽK: Jaroslav Šnédar, Miroslav Malíř

V sobotu, 2. 11. 2019 od 20,30 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání. Tentokráte jsme si vyměnili kvůli uzavření naší haly pořadatelství s naším soupeřem. Utkání předcházel téměř nadlidský úkol, dát dohromady aspoň pár lidí, aby se utkání vůbec odehrálo. V jednu chvíli to i vypadlo, že se k zápasu ani neodjede. Hráči to mají zkrátka v pí.....

Od úvodu jsme se začali soustředit na bezchybnou defenzívu, nic jiného ani nazbývalo. Hned v první minutě nastřelili domácí břevno. Ale to bylo ze strany HB vše, sice více drželi míč, ale na naši obranu nedokázali vyzrát. Na druhé straně se na hrušce uvolnil Míra, ale gólman jeho pokus zneškodnil. Ve 14. minutě vypálili domácí tečovanou ránu, kterou Adam vyrazil před sebe a útočník domácích nekompromisně dorazil - 1:0. V téže minutě se uvolnil Míra, vypálil, domácí gólman vyrazil a pohotový Jara vyrovnal - 1:1. Více se toho do poločasu nestalo.

Hned po pár vteřinách si parádně poradil hned s dvěma obránci Jara a šel sám, jeho bodlo však vytěsnil gólman na tyč. Ve 27. minutě se obtočil okolo MaŠe útočník domácích a křižnou ranou dostal opět domácí do vedení - 2:1. Poté pálil Míra z trestného kopu k tyči, gólman však vyrazil. Po pár minutách se opět dostali domácí na dostřel branky, ale Adam jejich dva pokusy zlikvidoval. Ve 35. minutě nezjištně vypálil od pravé lajny Jara, míč se odrazil od břevna před branku k Michalovi, který bohužel nedokázal vyrovnat. V posledních minutách jsme zkoušeli power-play, ale bezúspěšně, nakopak domácí 4x minuli prázdný cíl.

Sumasumárum: Dnes jsme utkání sice prohráli, ale torzo zodpovědných odehrálo zápas s hlavou nahoře. Domácí byli šťastnějším týmem, my jsme bohužel dali o branku méně. Rekapitulace těch, co se na ostatní nevysrali. Adam v bráně, Michal, Hany, MaŠ (odehrál zápas po VF a se zraněním) - Míra (opět odehrál se zraněným kontníkem), Roman, Jara (odehráno po VF). Díky klukům za účast a převedený výkon.