ASM D - Inter 2:3 (2:0)

1. třída, skupina B - neděle 20.10.2019 - Brno - Rybnická

20.10.2019 - Mates

Dnes naše "D" mužstvo čekal další dvojzápas. V prvním zápase jsme narazili na Inter, který se pohyboval před dneškem na chvostu tabulky.

Od začátku zápasu jsme měli více ze hry. Hned z první větší šance jsme šli do vedení, když Urbec posunul míč po pravé straně na Hanyho, který přehodil vybíhajícího golmana a otevřel skóre zápasu - 1:0. Zanedlouho už jsme vedli o dvě branky, když se trefil Urbec - 2:0. Další naši šanci neproměnil Urbec, když neprostřelil golmana po přihrávce z prava od Hanyho. Pak se dostal do šance i soupeř, ale tvrdou střelu k levé tyči stačil Petr Lamač vymrštěnou pravou nohou  vyrazit na roh. Ke konci poločasu opět soupeř zahrozil a vznikl zmatek v našem brankovišti, ale Peťa vše uhazil, když zkrotil míč, se kterým i chvilku žongoloval. Po poločase jsme tedy vedli 2:0.

Nástup do druhého poločasu nám vůbec nevyšel. Ve 22. minutě soupeřův útočník šel sám na Peťu, udělal mu kliku a zasunul do prázdné branky - 2:1. Zanedlouho už bylo srovnáno. Hany zblokoval soupeřovu střelu na levou spojnici, od ní se míč odrazil na vápno, odkud nehlídaný hráč zavěsil tvrdou ranou pod břevno - 2:2. Druhý poločas jako bychom přestali hrát, nebyli jsme důrazní, dlouho jsme drželi míč na kopačkách. Při další šanci soupeře dobře zakročil Peťa, ale k dorážce se dostal dříve soupeř a do poloprázdné branky už neměl problém doťuknout míč, Peťa už se natahoval marně - 2:3. Ke konci zápasu jsme šli do power-play. Místo Peťana si vzal rozlišovák Urbec. Zrovna Urbec založil největší šanci v power-play, když přihrál Hanymu do pravýho rohu, ten z první vracel na vápno na D. Rybníčka, ale ten nepřesně zakončil.

Proti tabulkově slabšímu soupeři tedy prohráváme 2:3.