ASM D - Celtic 2:5 (2:3)

1. třída, skupina B - neděle 20.10.2019 - Brno - Rybnická

20.10.2019 - Mates

Ve druhém zápase jsme narazili na Celtic. Byl to tedy souboj dvou týmů, kteří se prali před dneškem o první místo v tabulce. Hned v samém úvodu se stala komická chyba, když jsme si dali málem "vlastní gól", když Šeby rozehrával aut na Peťu, jenže si nevšiml, že ten nestál v brance, ale na kraji vápna. Ještě štěstí, že mířící míč do branky Peťa netečoval, a tak to byl pouze roh pro soupeře. Šeby pak svoji nekoncentraci napravil, když potrestal chybu soupeře a poslal nás do vedení - 1:0. Soupeř s odpovědí nečekal dlouho, a tak už v 5. minutě bylo srovnáno - 1:1. Hned v následující minutě Celtic otočil vývoj zápasu - 1:2. Tentokrát jsme nečekali dlouho s odpovědí my, když Ryba z autu našel fantasticky na zadní tyči Urbeca, pro kterého už nebyl problém zasunout míč do branky - 2:2. Ke konci poločasu dostal žlutou kartu Cajzl Jakub. Ještě než rozhodčí zapískal konec poločasu se dostal soupeř do vedení - 2:3. M

Místo snahy abychom z kraje druhého poločasu srovnali, tak se soupeř dostal do vedení o dvě branky,  a to tak že soupeřův obránce nakopl míč na pravou stranu, odtam míč putoval na hráče, který byl osamocený na zadní tyči a neměl problém doklepnout míč do prázdné branky - 2:4. Poté dostal druhou žlutou kartu a následně červenou za špatné střídání Cajzl, ale jelikož nebyl hráčem na hřišti, tak jsme pokračovali dál se čtyřmi hráči v poli. Peťa se místama zapojoval do power-play, ale místo toho, abychom snížili, tak jsme inkasovali další branku - 2:5.

Z dnešních dvou zápasů si tedy neodnášíme ani bod a propadáme se v tabulce na 5. místo.