Barum - ASM D 3:4 (1:3)

1. třída, skupina B - neděle 10.11.2019 - Brno - Rybnická

10.11.2019 - MaŠ

Naše branky: Jakub Kolář (Jakub Cajzl) 0:1, Jan Kouřil (Martin Špicl) 0:2, Jan Kouřil (Jakub Kolář) 1:3, Martin Špicl (Jakub Cajzl) 2:4

Sestava: Petr Lamač - Jakub Kolář, Jakub Hanák, Dominik Belák - Jan Kouřil, Jakub Cajzl, Martin Špicl

Ve druhém dnešním utkání náš čekal Barum. Borci měli asi 9 hráčů do hry, k nám alespoň přibyl v minulém utkání vyloučený Kuba Cajzl.

Hned v úvodu si parádně narazili míč Koly právě s Kubou a první jmenovaný dobře mířenou ranou k pravé tyči dostal naše barvy do vedení - 0:1. Zanedlouho udržel míč na hrušce MaŠ, patou posunul na Janocha a ten nekompromisním bodlem pod víko zvýšil naše vedení - 0:2. Po chvíli jsme však trestuhodně propadli a Barum se dostalo na dostřel jediné branky - 1:2. Měli jsme mnoho další příležitostí, ale prostě nám to tam dnes nepadalo. Těsně před koncem prvního dějství jsme na půlce navíc vyrobyli hrubku a na Peťu šli osamocení hned 2 hráči, Peťa je však famózním zákrokem vychytal.

Druhý poločas jsme začali podobně špatně, jako v prvním dnešním utkání. Soupeře jsme pustili do přečíslení a ten rychlou brankou korigoval na rozdíl jediného zásahu - 2:3. My jsme mohli rozhodnout, ale nebyli jsme schopni proměnit téměř nic. Na branku dvakrát upaloval sám Hany, jednou Janoch a Koly, vždy však byl úspěšnější vyběhnuvší gólman Barumu. Asi ve 30. minutě udržel míč MaŠ, přes Hanyho se dostal míč až doprava do náběhu na Kubu, který vracel zpět do hrušky na MaŠe a ten byl nekompromisní - 2:4. Vzápětí mohl zvyšoval po příhrávce od Hanyho opět MaŠ, ale jeho ránu vyrazil gólman a podobně skončila rána od Kolyho. Za chvíli jsme tlačili míč do branky silou vůle, ale obránci skákali do střel a nakonec z brankové čáry míč vykopli, podobně to ale v téže minutě dopadlo na straně naší. Pěl minut před koncem přešel soupeř do power-play. Nahrál ji dobře, ale ještě hůře jsme ji bránili my. Proto rychle ranou pod víko korigovali - 3:4. Do konce utkání jsme silou vůle zápas ukopali, takže nakonec bereme všechny body.

Sumasumárum: Ve druhém utkání jsme hráli o něco lépe a více disciplinovaně. Bohužel nás stále provázela špatná koncovka. Utkání jsme po boji nakonec dovedli do vítězného konce a přidáváme tak do týmového účtu tohoto víkendu další 3 body.