1. třída, skupina B - neděle 24.11.2019 - Brno - Rybnická

24.11.2019 - MaŠ

Naše branka: Jakub Kolář (Martin Špicl) 1:1

Sestava: Petr Lamač - Jakub Kolář, David Rybníček, Michal Rybníček - Dominik Belák, Jakub Cajzl, Jan Kouřil, Martin Špicl

V neděli, 24. 11. 2019 od 12,20 hod., nastoupilo naše "déčko" k utkání proto rezervě brněnského Nasanu.

Bohužel hned v úvodu domácí zakombinovali a ránu ze 12-ti metrů nešťastně tečoval do protipohybu Petra Koly - 1:0. V 8. minutě zahrál roh MaŠ a nástřel Kolyho propadl až za brankáře Nasanu, vše ještě jistil Ryba - 1:1. Asi v 15. minutě prošel po pravé straně Rybka, naservíroval osamocenému MaŠovi, který bohužel trefil jen padajícího gólmana. Těsně před koncem půle se ještě obtočil MaŠ okolo obránce, servíroval Belimu, ale bohužel na paty. V závěru se ještě dostal do brejku Nasan, ale vyběhnuvší Peťa skvěle akci přerušil.

Ve druhém poločasu jsme opět byli lepší, ale zkušený Nasan nás do mnoha příležitostí nepouštěl. Po rohu a lobu Beliho zakončoval těsně naš MaŠ, další ránu našeho kapitána vyrazil gólman. Čas od času zakročil také Peťa, ale ani mi jsme toho soupeři moc nedovolovali. Už už to vypadalo, že zápas skončí remízou, ale Kuba Cajzl propadl při bránění a nejlepší hráč domácích bodlem prostřelil Peťu - 2:1. V závěrečné power-play jsme bohužel vyrovnat nedokázali, tak jsme velmi smolně prohráli nejtěsnějším rozdílem.

Sumasumárum: Byli jsme rozhodně lepší jako soupeř, více na míči, ale ten zkušeně a velmi dobře bránil, moc nám toho nedovolil. Na smolnou branku v úvodu jsme dokázali zareagovat vyrovnáním, no a když jsme další branku nedokázali dát, potrestali nás domácí.