Naše branky: Motyčka (Cajzl) 1:1

Sestava: Urbánek - Špicl, Hanák, Motyčka, Zámek, Krištof, Midrla, Cajzl,

ŽK: Midrla M.

V sobotu dopoledne jsme nastoupili k druhému kolu okresního přeboru Brno. Nominaci jsem vytvořil, čiste z Déčkových lidí, abych zbytečně nevytěžoval hráče na podvečerní dvojzápas. Z původní danné sestavy ale skoro nikdo nezůstal, takže nás muselo přijit zachránit pár lidí z céčka.

Začátek byl hodně opatrný, de facto jsem poctivě celý poločas bránili a kromě pár nepřesných ran nic nepředvedli. To stejné by se dalo říct i o Kamenech z Madeiry, kteří jednou jedinou střelou, v osmé minutě, prostřelili Dominátora. Střela to byla velmi smolná, tečí prošla mezi Matesem a Kubou až do naší branky, 0:1. Víc se toho v první pulce nestalo.

Druhá půlka byla aktivnější, byli jsme výš, ale stále kazili nahrávky na 2 metry, takže šance dostat se za zavřené Stouny byla opravdu malá. 4. minuty před koncem jsme si vzali time a do power-play poslali s rozlišovákem Macka. Po pár kolečkách dostal od Cajzlíka na zadní přihrávku Motyka a na třikrát dotlačil do sitě na nakoec i konečných 1:1.

Sumasumárum:

Do dnešního zápasu sem postavil kluky co poctivě trénují a rozhodně si zaslouží hrát. Až se vice sehrajeme, určitě bude kvalita vyšší. Stouni hráli vzadu velmi dobře, takže myslím, že výsledek odpovídá průběhu zápasu a když pominu pár naših zahozených tutovek, je remíza vlastně zasloužená.