ASM B - Partizan 2:2 (1:0)

Okresní přebor Brno-město - neděle 10.10.2021 - Brno - Maloměřice

10.10.2021 - MaŠ

Naše branky: Tomáš Motyčka (Michal Rybníček) 1:0, Michal Rybníček (Dominik Urbánek) 2:2

Sestava: Dominik Urbánek - Petr Midrla, Michal Rybníček, Jakub Hanák - Tomáš Motyčka, Jakub Cajzl, Lukáš Podal

Dnes 10. 10. v 9:00 nastoupil náš B tým k zápasu okresního přeboru. Bohužel znovu nebyla sestava ideální z důvodu velkého fotbalu a různých omluvenek... I přesto se podařilo sehnat 6 bojovníků + gólman, který už dávno není žádný nováček.

Od prvních minut jsme začali soupeře přehrávat a byli jsme lepším týmem. Šance našeho týmu vstřelit gól byly větší a větší a když v 9. minutě po krásné akci Ryba nahrál Motymu bylo to rázem 1:0 ! Mohli jsme ještě přidat další minimálně 2 góly, když ani po tvrdé střele kapitána Peťana do tyče a krásné akce Hanyho s Kubem Cajzlem neskončilo ani toto gólem pomale končil první poločas...

Do 2. poločasu jsme vstoupili se strachem a hra prvních pár minut nebyla ideální a toho využil náš soupeř a začal mít také velké šance! Naštěstí Dominik v brance chytal výborně jednu střelu za druhou . Bohužel asi v 6. minutě 2. poločasu neuhlídal Hany jednoho ze soupeřů ,ten se kolem něho obtočil a dal pěkný gól z otočky - 1:1. Poté jsme znovu měli pár slibných šancí které buď pochytal gólman nebo jsme chtěli dávat přihrávku až do kuchyně ale ve finální koncovce jsme ztratili míč... Také soupeř si vytvořil mnoho slušných akcí které naštěstí vychytal náš gólman ! Bohužel asi šest minut před koncem po nedůrazném bránění rohu soupeř z nulového úhlu prostřelil našeho gólmana, který doteď nechápe jak mohl míč za jeho zády proklouznout do jeho svatyně... - 1:2. S tímto stavem musel náš tým začít rychle něco dělat, proto náš kapitán vzal Time-out a začali jsme asi 3.minuty před koncem hrát Powerplay s naším gólmanem Dominikem, která se nám dařila a znovu jsme soupeře hodně tlačili ! Šance na vstřelení gólu pro náš tým znovu byly velké a soupeře jsme zavřeli na jejich půlce ... Po asi dvou velkých šancích našeho týmu které jsme nedali , přišla asi 15 vteřin před koncem krásná křižná přihrávka Peťana na našeho gólmana Dominika a ten tvrdou střelou asi z deseti metrů našel přesně na protější tyči číhajícího Rybu, který už jen lehkým dotykem pravačky poslal míč za brankovou čáru ! - 2:2 !

Sumasumárum: Dnes to byl znovu těžký zápas, ale naštěstí jsme v posledních vteřinách urvali aspoň jeden bod ! I tak moc děkuji 6-ti bojovníkům za dobrý výkon a gólmanovi za spoustu vychytaných šancí od soupeře!