ASM B - Žabinští Vlci Brno B 1:3 (1:2)

Okresní přebor Brno-město - sobota 16.10.2021 - Brno - Maloměřice

16.10.2021 - Mates

Sobotní dopoledne přineslo kromě hezkého počasí i dlouho očekávaný zápas našeho "B"-týmu proti týmu Žabinští Vlci .Soupeř den před utkáním hrál zápas proti SK Slavia Praha a tento zápas překvapivě vyhrál, proto se dalo očekávat, že vítěznou náladu si bude chtít udržet.

Motivovaný soupeř vstoupil do utkání dobře a několika nájezdy ohrožoval našeho brankáře Dominika, který se však překonat nenechal. Naši hráči se snažili velmi pečlivě bránit a vyrážet do rychlých protiútoku. Bohužel ve 13.minutě první poločasu se obtočil kolem našeho obránce jeden z klíčových hráčů soupeřova týmu a nedal našemu gólmanovi šanci 0:1 . Nás to ale nepoložilo a začali jsme hrát do plných! Neuběhla ani minuta času a David Burian založil krásnou akci. Od obrany prošel až k brankáři soupeře (který pravidelně chytá 1.nejvyšší futsal ligu) a ten, i když se štěstím, Davidovu střelu vyrazil , míč sebral Motyčka a přihrál pod sebe Skoumymu a ten se nemýlil 1:1 . Poté se hrál velmi vyrovnaný souboj ,ale bohužel jsme nedali hromadu šanci proto přišlo tzv . "nedáš- dostaneš " , když náš kapitán Peťan střílel pouze do tyče, soupeře přišel v zápětí trest našeho soupeře! Střela Chrasciny asi z 10.metrů měla prvoligové parametry, když skončila v šibenici... 1:2

Druhá půlka se hrála dost takticky z obou stran a my jsme vyčkávali jestli udělá soupeř chybu, ten hrál zkušeně a moc nás do šancí nepouštěl. Naše další nebezpečné útoky tvořili David Burian a Lukáš Skoumal ale nebylo to nic platné.Ve 44. minutě naše obrana padla už potřetí, autorem branky byl Dominik Havlín 1:3. Snažili jsme se začít hrát Power- Play která se nám minule velmi dařila, ale bohužel velmi zkušený soupeř nám vždy sebral míč a také přešel do Power - Play.

Když rozhodčí ukončil tento zápas všichni hráči našeho týmu se shodli ,že pokud by nehrálo tolik ,,A,, hráčů, možná bysme s Vlky bojovali až do vítězného konce.

Sumasumárum : Kvalitního soupeře jsme porazit nedokázali, ale ostudu jsme si neudělali. Zápas byl velmi vyrovaný a při troše štestí jsme mohli dosáhnout klidně i na remízu. Třeba příště.