ASM B - Hombres B 7:4 (3:1)

Okresní přebor Brno-město - sobota 5.3.2022 - Brno - Maloměřice

6.3.2022 - Peťan

Nejzajímavější zápas 16. kola se uskutečnil na závěr sobotního programu v Maloměřicích, kde se proti sobě utkaly béčka ASM a Hombres.

Byl to zároveň souboj čtvrtého s druhým, kdy na podzim zvítězili Hombres 0:4.

Tentokrát ale ASM střelecky naprázdno nevyšlo.

Naopak, ten úvodní důležitý gól padnul v 15 min z pravačky kapitána Peťana, který ze šibenice vyhnal všechny pavouky. O minutu později je Tába vyhnal i z té druhé a branka Hombres byla v rozích dokonale uklizená - 2:0. Hombres zvedli hlavu a po chybě snížili, ale Kuba mistrovsky přesnou střelou k tyči opět zajistil ASM dvoubrankové vedení. A protože měl nejmladší člen týmu nabito stejně jako ukrajinská garda proti prašivým ruským okupantům, tak si připsal hattrick a táhnul ASM k výhře. Na dva góly mu krásně nahrál Dejv, který si to jako ukrajinský tank T-84 namířil rovnou na branku a jeho asistence neměly chybu.  Na cestě se objevilo ještě pár překážek v podobě snížení soupeře v powerplay,.ale rozjeté domácí dnes nemohlo nic zastavít. Hany si našel odražený míč a napálil ho přes celé hřiště do sítě. A pár minut později Michael vyčistil prostor před svým vápnem, a na druhé straně hřiště uzavřel do prázdné na 7:4. Béčko ASM tak po letošním nejlepším výkonu natáhlo sérii vítězství už na 5 v řadě. Dobrá práce chlapci a jen tak dál.