Wodova - ASM B 7:3 (3:1)

Okresní přebor Brno-město - neděle 24.4.2022 - Brno - Maloměřice

24.4.2022 - MaŠ

Naše branky: Patrik Cvingráf (Tomáš Motyčka) 1:1, Petr Midrla 4:2, Michael Malásek (Martin Špicl) 6:3

Sestava: Martin Špicl - Michael Malásek, Petr Midrla, Tomáš Motyčka, Patrik Cvingráf - Jakub Cajzl, Tomislav Šotola, Lukáš Podal

Po Velikonoční pauze se opět rozjel brněnský okresní přebor a béčko ASM nastoupilo na Wodowu pěkně od podlahy. Úvodní 2 minuty bylo držení míče 100%-0%, jenže soupeř úvodní nápor přečkal a z první útočné akce se po několika odrazech míče dostal do vedení. Obraz hry se moc neměnil ASM dobývalo branku, Wodowa statečně odolávala. Až do 16. minuty kdy Motyka po otočce poslal přihrávku na Patrika před branku a ten nadvakrát vyrovnal - 1:1. Nerozhodný stav vydržel jen dvě minuty. Útočník Wodowy sklepl míč krásně na svého spoluhráče a ten propálil Macka, který dnes zaskakoval mezi třemi tyčemi. Do poločasu bylo ještě hůř, tým ve žlutém odskočil do dvobrankového vedení, které si po změně stran s přehledem hlídal. Po střele přes celé hřiště do prázdné už to bylo 1:4, pak se konečně usmálo štěstí i na ASM. Po ne úplně povedené akci a odrazu od tyče uklidil míč do sítě kapitán Peťan - 2:4. Bílomodří ještě více zatlačili Wodowu před svou bránu, ale v pokračující power-play si náš protivník trpělivě počkal na chyby v rozehrávce a ty nemilosrdně trestal. V poslední minutě se ujalo na naší straně bodlo z dálky, na té druhé po brejku dva na jednoho uzavřel skóre na 3:7 kapitán Wodowy. ASM tak už třetí zápas v řadě doplatilo na špatné zakončení, tentokrát i s velkým počtem inkasovaných branek. Následuje dlouhá třítýdenní pauza, po ní se snad už podaří najít tu správnou střeleckou formu.