Hustopeče - ASM A 3:9 (2:5)

Divize E - sobota 26.11.2022 - Hustopeče

26.11.2022 - MaŠ

Naše branky: Tomáš Zdražil (Tomáš Marvan) 0:1, Lukáš Panovský (Tomáš Zdražil) 0:2, Lukáš Panovský (Tomáš Marvan) 0:3, Tomáš Marvan (Tomáš Zdražil) 2:4, vlastní 2:5, Lukáš Panovský (Tomáš Zdražil) 3:6, Jiří Mašek (Tomáš Marvan) 3:7, Patrik Cvingráf (Tomáš Marvan) 3:8, Tomáš Marvan 3:9

Sestava: Tomáš Bartoň - Lukáš Panovský, Tomáš Zdražil, Jiří Mašek, Patrik Cvingráf - Jiří Nepožitek, Jaroslav Šnédar, Tomáš Marvan, Václav Seyfert

ŽK: Tomáš Zdražil

V sobotu, 26. 11. 2022 od 18,30 hod., zajíždělo naše mužstvo na palubovku do Hustopeč, kde jsme změřili síly v přímém souboji o první pozici s loňským vítězem Oblasti E - domácím Agrotecem.

Chopili jsme se rozehrávky, ihned následoval signál, ze kterého vyvedl míč do středu pole Marv, posunul doprava Simčukovi, který přízemní ranou procedil míč za záda domácího brankáře - 0:1. Běžela teprve 16. vteřina. Ve 2. minutě rozehrál na levé straně aut Simčuk na Pap, ten svojí dělovkou napálil míč na branku a s mírnou tečí obránce se míč třepetal opět v síti - 0:2. Ve 4. minutě se prodral agilní Marv z pravého útočného rohu až před gólmana, kterého si položil, poté však přestřelil. Poté vyslaly dvě dalekonosné rány domác, ale Bart skvěle vždy vyrazil. V 7. minutě se prokličkoval až před Barta domácí útočník, ale ten jej následně úžasně vystál. Na druhé straně po sklepnutí Marva na Papa našeho kapitána ještě vychytal domácí gólman, po následném rohu si Pap stáhl míč do středu a bodlem procedil míč tam, kam tento patřil - 0:3. V 8. minutě Marv obral o míč obránce a vyslal tvrdý projektyl, domácí brankář však vytěsnil nad. V 9. minutě nakopl dlouhý míč Pap na nabíhajícího Marva, brankář jej však vyrazil, na druhé straně domácí křižnou ranou minuli jen těsně naši svatyni. V 10. minutě se dostal ke slovu také náš nejlepší střelec Nepož, který se prodal po pravé straně, jen následnou křižnou ránu však vyrazil domácí strážce. Ve 13. minutě si zpracoval na hrušce míč Jara, patou posunul na Simčuka, ale ani ten míč za záda brankáře neprocpal. Ve 14. minutě pálil opět zprava Nepož, jen ránu zastavila až ruka u těla domácího hráče, na druhé straně následoval průnik domácího hráče po pravé straně a parádní kříž zapadl přesně k levé tyči Barta - 1:3. Za pár vteřin si špatně zpracoval míč Jura, o míč jej obral domácí kapitán a podél Barta pohodlně korigoval - 2:3. Za 7 vteřin vyslal Simčuk Marva, ten si obešel obránce a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:4. V 16. minutě hned dvakrát zahrozili opět domácí, nejdříve ránu z úhlu zlikvidoval skvělý Bart, poté v situaci 2 na 1 ve skluzu domácí hráč nedošáhl na nástřel a těsně minul. Domácí se tlačili dopředu neustále a měli další dvě příležitosti, ale Bart po dvou dělovkách opět skvěle a bezpečně zakročil. Ve 20. minutě jsme opět dobře zakombinovali, Marv vysunul doprava Juru, ten pronikal a vypálil bodlem a míč si srazil do vlastní branky obránce - 2:5. V poslední minutě ještě hned 3x zahrozily Hustopeče, ale Bart byl prostě dnes neprůstřelný a decimoval domácí hráče jedním skvělým zákrokem za druhým.

Ve 23. minutě vyslal Nepož Juru, ten ještě uvolnil Jaru, ale ten osamocený před brankářem pálil jen do boční sítě. O minutu později pálil z 10-ti metrů bodlem Marv, domácí brankář však konečný prstů vyrazil nad. Ve 25. minutě jsme chybovali při rozehrávce a domácí rána z hodně velké dálky zapadla k pravé tyči naší branky - 3:5. Ve 26. minutě hasil  včasným výběhem Bart, akce se přesunul na druhou stranu, kde dnes hodně aktivní Marv neprocpal míč do domácí branky. Ve 27. minutě vyvezl míč Marv a našel vpravo Juru, který však přestřelil prázdnou branku. Na druhé straně nastřelily Hustopeče tyč a i druhý následný pokus lapil Bart s pomocí tyče. Ve 31. minutě pálili domácí opět z dálky, ale Bart s přehledem vyrazil míč do bezpečí. Ve 32. minutě se zase obtočil okolo obránce Marv a byl faulován a následovala druhá žlutá a tedy i červená karta domácích. Hráli jsme tedy přesilovku a po chvíli držení míče Simčuk poslal míč doprava na kapitána Papa a ten dělovkou vymetl levou pavučinku domácí branky - 3:6. Ve 34. minutě byl na zavěr naší skvělé kombinace Marv, posunul mezi obránci na zabíhajícího Juru a ten z úhlu zvyšoval naše vedení - 3:7. Ve 35. minutě vyhodil Bart míč na Papa, ten uvolnil Paťu, ale jeho pokus srazil obránce na roh. Ve 36. minutě likvidoval opět famózními zákroky Bart dva domácí pokusy. Ve 38. minutě upalovali domácí ve dvou na jednoho, ale Bart se neuskutečně dokázal přemístit na levou tyč a dalším super zákrokem decimoval domácí. Ve 39. minutě opět zlikvidoval Bart domácí pokus, na druhé straně Marv obral o míč obránce a vyslal do kontrul Paťu, který pohodlně do prázdné branky zvyšoval naše vedení - 3:8. Za pár vteřin obrala dnešní hvězda utkání domácího hráče, Simčuk mu šel do náběhu, ale Marv nakonec loboval přesně do prázdné branky domácích - 3:9. V poslední vteřině napálili domácí ještě křižně tyč.

Sumasumárum: V Hustopečích se očekávalo kvalitní utkání dvou týmu z čela soutěže a to se také potvrdilo. My jsme však v utkání dokázali dodržet stanovenou taktiku a pomohla nám hodně brzká branka. Postupně jsme vedení navyšovali a mnoho dalších příležitostí nedali. Poté jsme chybou pustili Hustopeče na dosah jediné branky, ale do poločasu jsme odskočili a ve druhé půli jsme si zaslouženou výhru pohlídali. Mnoho domácích fandů mohlo shlédnou kvalitní zápas a my vezeme domů důležité 3 body a držíme letošní neporazitelnost.