Stones of Madeira - ASM B 1:7 (1:3)

Okresní přebor Brno-město - neděle 5.3.2023 - Brno - Maloměřice

5.3.2023 - Peťan

Po měsíční pauze se opět rozjíždí nejvyšší brněnská soutěž - Okresní přebor a v rámci 13. kola se utkalo béčko ASM se Stones. Dlouhá přestávka nebyla na vedoucím týmu vůbec znát a ten se pustil do předposledního celku tabulky pořádně z ostra. Hned po pěti minutách hry si našel odraženou střelu Šoty a vrátil ji do branky - 1:0. Chvíli po něm si Dominik jako tank prorazil cestu přes všechny soupeře i brankáře až do cíle a kdyby ho i s míčem nezastavila síť a gól na 2:0, tak skončí až někde v cukrárně za halou na větrníku. Při jeho dalším důrazném průniku už mu šli obránci raději z cesty, ale střela skončila v boční sítí. Stounům se podařilo po akci dva na jednoho snížit, dvougólový náskok vrátil ASM dorážkou po přímáku Dejv. Pokud náš dnešní soupeř o pauze spřádal plány na obrat, tak je hned 24s po změně stran smetl ze stolu kapitán Peťan. Zpracoval míč na vápně,mistrovsky se obtočil kolem beka a po zemi zakončil na 4:1. Od té doby už vládl na hřišti favorit zápasu a navyšoval své vedení. Na 5:1 famózní střelou beckendem Dejv, po něm po super přihrávce Hanyho na střed opět Dominik a skóre uzavřel ten co ho na začátku otevřel - Šoty na 7:1. Stones, navzdory svému bídnému postavení v tabulce, předváděli dobrý, rychlý futsal, vytvořili si hodně stoprocentních šancí, ale Štěpán dneska ligovým výkonem potvrdil pozicí nejlepšího brankáře soutěže. Po dvouměsíční a měsíční pauze následuje další, tentokrát "jen" dvoutýdenní a snad se ASM podaří navázat tam, kde skončilo. Tedy u dobrého výkonu a tříbodového zisku.