ASM A - Hombres 2:2 (1:0)

Divize E - sobota 11.11.2023 - Tišnov

13.11.2023 - MaŠ

Naše branky: Jiří Nepožitek (Václav Seyfert) 1:0, Jiří Nepožitek (Václav Seyfert) 2:1

Sestava: Dan Havlík - Lukáš Panovský, Jiří Nepožitek, Adam Pavelka, Václav Seyfert, Jaroslav Šnédar, Michael Malásek

ŽK: Adam Pavelk, Václav Seyfert, Michael Malásek

V sobotu, 11. 11. 2023 jsme od 18,00 hod., přivítali na naší palubovce silného soupeře a vloni stříbrné - Hombres Brno.

A hned od úvodu se začalo zostra. Hned ve 30. vteřině upaloval po naší ztrátě míče osamocený hráč na Dana, ten jej však vychytal. Ve 3. minutě nejdříve Hombres pálili mimo, aby na druhé straně zahrozil Adam Pavelka a nato dvakrát nebezpečně dorážel Nepož. Následnou ránu kapitána Papa vyrazil skvělý gólman soupeře na roh. V 7. minutě pálil z otočky útečník hostí, Dan skvěle zakročil, nástřel Jary zase nestihl do branky uklidit Pap. O minutu později hledal Sája Nepože na zadní tyči, ten však natlačil míč pouze do pravé tyče. V 9. minutě vytěsnil Papovu ránu gólman soupeře, hosté zase po rohu zakončovali těsně mimo. V téže minutě musel opět Dan skvěle hasit další nebezpečnou pozici Hombres. V 11. minutě vyvezl míč Sája, Nepožovu ránu vyrazil brankář, Adam následně bránu přestřelil. Další příležitost soupeře vyblokovala naše obrana, na druhé straně pálil bodlem Michal, ale brankář byl bezchybný. Ve 14. minutě obral obránce o míč Nepož, narazil si se Sájou a do prázdné branky otevřel skóre - 1:0. V 15. minutě fauloval za žlutou Michal a následný trestný kop vytěsnil skvělý Dan nad naši svatyni. V 19. minutě nebezpečně nastřeloval Nepož, před Jarou na levé tyči však skvěle zakročil strážce hostující branky. Ve 20. minutě podobně zazlobili hosté, míč skončil ale mimo.

Ve 23. minutě upaloval sám na brankáře Sája, ten jej vychytal a soupeř šel do brejku ve 3 na 2 a byl smrtící - 1:1. Ve 25. minutě Nepož vypíchl míč protihráči a z dálky orazítkoval levou tyč. O minutu později utekl po levé straně Sája, naservíroval před branku Nepožovi a ten opět dostal naše barvy do vedení - 2:1. V téže minutě vyslal do útoku Adam Sáju, ale jeho bodlo zastavila prozměnu tyč pravá. Ve 27. minutě jsme bohužel netakticky neodkopli míč do zámezí, ten doputoval k volnému útočníkovi před branku,m který vymetl pravý horní růžek - 2:2. Ve 28. minutě jsme sehráli skvělou akci, Jara vysunul Michala po pravé straně, ten servíroval na Adama před branku, který bohužel přestřelil. Hosté poté dvakrát hodně nebezpčeně zahrozili, první akci ve skluzu přestřelil jejich nejlepší hráč, po další akci výborně zakročil Dan. Ve 32. minutě chyběl po Papově dloubáčku k zakončení Sájovi krok, na druhé straně hasil protiútok skvěle Dan. Ve 37. minutě tlačili hosté a Dan musel pohotově zakročit hned 3x, byl však opět bezchybný. Ve 39. minutě se opřel do míče z dálky Nepož, brankář vytáhl míč na břevno. V poslední minutě jsme měli obrovskou příležitost, Jara přihrál Sájovi, který hledal Papa, ale ten šanci neproměnil, na druhé straně po obtočení okolo obránce zakončoval hráč Hombres, míč zastavila tentokráte tyč naší konstrukce. Utkání tak nakonec skončilo asi zaslouženou remízou.