Žabinští Vlci Brno B - ASM B 2:6 (0:0)

Krajský přebor - sobota 21.10.2023 - Modřice

22.10.2023 - Peťan

V pátek 21.10.2023 zajížděl náš tým ASM „B“ na palubovku do SH Modřice, kde hraje svoje zápasy
rezerva prvoligových Žabinských Vlků. Do zápasu jsme nastoupili v 7 hráčích do pole, domácí Vlci
začali ze začátku pouze s jedním hráčem na střídání, až v průběhu poločasu se jejich tým sešel
kompletní se 6 hráči do pole.
Ze startu zápasu byli více na míči domácí Vlci, kterým nepřekážel v jejich hře ani malý počet hráčů na
střídání. Vlci dobře rotovali a díky tomu nás často přečíslovali a vše musel hasit výborně chytající
Štěpán. V průběhu prvního poločasu jsme se dostávali do hry i my, jenže brankář Vlků se nechtěl
nechat Štěpánem zastínit, a tak i naše šance zůstávaly zatím neproměněny. Asi největší naši šanci měl
v posledních vteřinách 1. poločasu na svých sálovkách Hany, jenže nečekal, že na něj střílený aut od
Dominika projde, a tak zakončil pouze těsně vedle levé tyče domácích.
Ve 2. poločase začaly padat konečně branky. Do vedení 0:1 nás ve 29. minutě poslal Jirka Chlup po
asistenci Dominika, který se ocitl sám před brankářem Vlků a jako první jej prostřelil. V 35. minutě to
bylo již 0:2 pro naše béčko, když opět asistoval Dominik a tentokrát trhal sítě Dejv. Místo toho,
abychom takto pokračovali dále, tak jsme pustili domácí Vlky ke slovu a oni v rozmezí 37. – 40.
minuty srovnali na 2:2. Nás to ale ještě více nakoplo a už ve 42. minutě díky Kubovi Cajzlovi jsme opět
vedli – 2:3. Za další 3. minuty, konkrétně ve 45. minutě to bylo opět o dvě branky po vlastním gólu
domácích – 2:4. Tentokrát jsme si již dvoubrankový náskok vzít nenechali a naopak jsme díky risku
domácích bez brankáře s pěti hráči v poli stříleli do prázdné. Ve 46. minutě na rozdíl 3 gólů zvyšoval
Dominik a na konečných 2:6 uzavřel svým druhým gólem v zápase Jirka Chlup.