Besídka - ASM B 2:5 (2:3)

3. třída, skupina B - neděle 9.11.2014 - Brno - Řečkovice

5.12.2014 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl (Jan Maňásek) 0:1, Petr Doubravský (Lukáš Veselý) 0:2, Martin Špicl (Petr Doubravský) 2:3, Martin Špicl (Lukáš Veselý) 2:4, Martin Špicl (Lukáš Veselý) 2:5

Sestava: Petr Ondroušek - Jan Maňásek, Petr Midrla, Václav Seyfert, Michal Kroupa - Lukáš Veselý, Martin Špicl, Jan Kouřil, Petr Doubravský

V neděli, 9. 11. 2014 od 9,50 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání s nám známým soupeřem - rezervou týmu Besídka (BB Press).

Od prvních minut jsme převzali iniciativu na naše kopačky a soupeři jsme pekelně zatápěli. Netrvalo dlouho a před gólmanem soupeře se zjevil Buldog, vypálil, brankář jeho pokus jen vyrazil k MaŠovi a ten poklidil míč do branky Besídky - 0:1. Za minutu vyvezl míč po pravé straně Scarynho, v pravý okamžik přihrál doleva Dubovi a ten neměl problém přesně k tyči skórovat - 0:2. I nadále jsme se tlačili před branku soupeře, ale bohužel jsme propadli a ze samostatného protiútoku soupeř nekompromisní ranou bodlem k tyči trestal - 1:2. Za pár okamžiků zahrávala Besídka rohový kop, který nešťastně tečoval Janoch a přehodil tak ležícího a bezmocného PetraO - 2:2. Besídka měla vzápětí další slibnou příležitost, jejich útočník si dokonce obešel našeho gólmana, ale poté trefil jen boční síť. Těsně před koncem prvního dějství zahrával trestný kop Dub, trefil jen zeď, míč se k němu vrátil, ten jej přihrál před branku MaŠovi, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:3.

Ve druhé půli jsme měli mnoho dalších příležitostí, ale nedokázali jsme je proměňovat. I soupeř měl hned v úvodu velké dvě šance, ale skvělý PetrO obě zlikvioval. Asi v polovině druhé půle servíroval Peťan Sájovi míč na zadní tyč, ale druhý jmenovaný míč za záda gólmana Besídky neprocpal. Vzápětí příhrál míč z půlky doprava na Scarynha MaŠ, ten mu vrátil přes celou šířku do náběhu a druhý jmenovaný tvrdou ranou přesně k tyči zvyšoval naše vedení - 2:4. Soupeř v tuto chvíli sáhl ke hře bez brankáře a ihned jsme jej dokázali potrestat. Důrazný Scarynho obral posledního hráče o míč, poté ještě naservíroval před branku MaŠovi a ten neměl problém do prázdné svatyně zapečetit brankový účet utkání - 2:5.

Sumasumárum: Dnešní utkání jsme měli jasně ve své moci a jen zbytečnými chybami jsme si zápas malinko zkomplikovali. Nakonec se ale naše síla projevila a bereme zaslouženě všechny 3 body. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!