ASM A - SK Líšeň B 8:1 (3:1)

Krajský přebor - sobota 7.3.2015 - Tišnov - Hala SSK

7.3.2015 - MaŠ

Naše branky: Martin Mašek (Jan Mašek) 1:0, Jiří Mašek (Martin Špicl) 2:0, Jan Kouřil (Michal Kroupa) 3:1, Václav Seyfert 4:1, Martin Mašek (Jan Mašek) 5:1, Michal Kroupa (Martin Mašek) 6:1, Jan Kouřil (Martin Mašek) 7:1, Jiři Mašek (Václav Seyfert) 8:1

Sestava: Václav Burian (Kumar) - Ondřej Halas (Skunk), Jiří Mašek (Jura), Martin Plachký (Plachta), Michal Kroupa (Míša) - Martin Mašek (Mařa), Jan Mašek (Gheda), Jan Kouřil (Janoch), Václav Seyfert (Sája), Martin Špicl (MaŠ)

ŽK: Martin Plachký

V sobotu, 7. 3. 2015 od 20,00 hod., jsme přivítali v dalším mistrovském utkání rezervu týmu SK Líšeň Brno. Na podzim jsme s tímto týmem smolně prohráli, proto jsme dnes chtěli soupeři pořážku vrátit.

Od úvodních minut jsme převzali aktivitu na své sálovky. Největší příležitost měl v úvodních minutách Jura, ale jeho rána jen těsně minula cíl. V 7. minutě jsme rozehráli rohový kop, Gheda poté nastřelil míč na zadní tyč a Mařa svojí premiérovou brankou v KP do odkryté svatyně otevřel skóre - 1:0. O minutu později vyvezl míč za naší obranné půle MaŠ, navedl si jej na pravačku, nastřelil obránce, míče se pak zmocnil Jura a nechytatelnou křižnou ranou zvyšoval naše vedení - 2:0. Zvyšovat opět mohl agilní Jura, ale tentokráte jeho ránu vyrazil obrovitý gólman soupeře. Ve 12. minutě fauloval v pokutovém území Plachta, ale penaltu Líšně fantasticky vyrazil Kumar. Z protiútoku pálil opět velmi aktivní Jura, avšak jeho ránu výborným zákrokem zlikvidoval gólman soupeře. Ani při dalším pokusu neměl Jura štěstí, trefil levou tyč, odražený míč putoval od této do zad soupeřova brankáře a opět do tyče. V 16. minutě jsme rozehráli další rychlou kombinaci, míč vracel zprava Mařa na Sáju a ten servíroval Janochovi, jehož však v bezprostřední blízkosti vychytal gólman Líšně. Nedáš-dostaneš. Líšeň si ihned z protiútoku rychle narazila míč a následovala přesná rána bodlem k levé tyči branku Kumara - 2:1. O minutu později měl soupeř další velkou příležitost, dlouhý nához zpracoval nabíhající útočník, ale ránu z ostrého úhlu Kumar se štěstím vytěsnil. V 17. minutě přerušil akci soupeře Gheda, vyslal doprava do steče Sáju, jenž mu servíroval zpět na zadní tyč prvnímu jmenovanému, obránce soupeře však parádním skluzem míč na poslední chvíli zajistil. Dvě minuty před koncem prvního poločasu vyslal Plachta doprava Míšu, ten se podíval a v pravý okamžik naservíroval na zadní tyč Jachovi, který se nemohl mýlit - 3:1.

Na úvod druhého poločasu zahrávala Líšeň nebezpečný trestný kop, ale Kumar jej parádně vykopl. Ve 23. minutě nahodil dlouhý míč před branku soupeře Kumar, ale Sájovu ránu poté vytěsnil brankář. O minutu později si dobře narazili Mařa s Janochem, ale první jmenovaný tváří v tvář s gólmanem neuspěl. Ve 25. minutě zahrávala Líšeň rohový kop, kterého se zmocnil Sája, přešel přes dva obránce a mezi nohama padajícího gólmana skóroval - 4:1. O minutu později ojediněle zahrozila opět Líšeň, ale svoji akci zakončila těsně mimo. Ve 28. minutě vybojoval důrazný Gheda míč na obránci a naservíroval Mařovi na zadní tyč, ten neměl problém do prázdné branky skórovat - 5:1. O minutu později zakončoval opět tvrdě Jura, ale brankář Líšně dokázal míč chytit a rychle jej nahodil před naši branku. Míša zde dokázal v poslední chvíli míč vyblokovat na roh a stějně tak zablokoval následnou ránu soupeře Mařa. Ve 30. minutě přerušil rozehrávku soupeře Mařa a upaloval s Míšou na osamoceného brankáře, přihrál doleva Míšovi a ten pohodlně trhal sítě - 6:1. Vzápětí přihrál rychle Janoch Sájovi a ten servíroval na zadní tyč Plachtovi, ale ten ve skluzu trefil jen boční síť. O minutu později dvakrát zakončoval Sája, ale fantasticky jej vždy vychytal soupeřův gólman. Ve 34. minutě zatáhl míč po levé straně Mařa, pod sebe přihrál Janochovi, ten se opřel do míče, brankář jej jen vytlačil do pravého horního růžku a míč poté skončil za brankovou čarou - 7:1. Poté jsme dvakrát během minuty zakončovali na zadní tyči, ale i Plachta a také Sája zakončovali shodně jen do boční sítě. Ve 36. minutě předskočil soupeřoval hráče Jura, opřel se do míče a dělovkou div že nezlomil břevno. O minutu později jsme opět rychle udeřili, Sája servíroval na zadní tyč Skunkovi, ale ten pálil vedle. Ve 38. minutě nás Líšeň na chvíli zamkla a na konci akce vyslal dělovku jejich rozehrávač, ale Míša míč vyblokoval na břevno. V poslední minutě nejdříve po nahrávce od Sáji zakončoval patičkou Mařa do gólmana, poté si rychle narazil mič se Sájou Jura a rychle v pádu zakončoval - 8:1.

Sumasumárum: V dnešním utkání jsme byli jasně lepším týmem. Po úvodním oťukávání jsme soupeři odskočili a ve druhém dějství již existoval jen jediný tým. Pokud bychom proměnili alespoň polovinu dalších našich příležitostí, branek v síti Líšně by bylo dvojnásobně. Skvělé, jen tak dále ...... SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!