Mitra - ASM A 3:6 (2:1)

Krajský přebor - pátek 13.3.2015 - Rousínov

13.3.2015 - MaŠ

Naše branky: Jan Mašek (Jiří Mašek) 1:1, Jan Mašek 2:2, Václav Seyfert (Jiří Mašek) 3:3, Václav Seyfert (Jiří Mašek) 3:4, Jiří Mašek (Lukáš Veselý) 3:5, Jan Mašek (Václav Seyfert) 3:6

Sestava: Václav Burian (Kumar) - Michal Kroupa (Míša), Jiří Mašek (Jura), Ondřej Halas (Skunk), Martin Plachký (Plachta) - Jan Kouřil (Janoch), Václav Seyfert (Sája), Jan Mašek (Gheda), Lukáš Veselý (Scarynho), Martin Špicl (MaŠ)

ŽK: Václav Seyfert

V sobotu, 13. 3. 2015 od 20,00 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání v Rousínově, kde jsme svedli přímý souboj o 2. místo v Krajském přeboru s domácí Mitrou Brno.

Od úvodních minut se rozehrála vyrovnaná partie, ve které jsme ale byli výrazně nebezpečnější my. Hned v 1. minutě utekl po pravé straně Scarynho, přihrál pod sebe Plachtovi, ale jeho volej vyrazil domácí gólman na roh. Ve 3. minutě jsme zahrávali nepřímý kop za dvojí hru s brankářem, Sája přeběhl míč, Jura servíroval na zadní tyč Scarynhovi, ale ten prázdou branku přestřelil. V 5. minutě zahrávala Mitra trestný kop z 15-ti metrů a neviditelná přízemní rána skončila za zády nic nevidícího Kumara - 1:0. O minutu později domácí opět zahrozili, ale z bezprostřední blízkosti pálil jejich útočník jen do boční sítě. V 10. minutě přerušil brejk soupeře Jura, rychle vysunul do uličky Ghedu a ten propasíroval míč skrze gólmana domácích - 1:1. Ve 14. minutě utekl obraně Sája a poté servíroval osamocenému Ghedovi, ten však ideální okamžik prováhal a celou akci zakončil dělovkou z úhlu Jura, tuto však se štěstím vyrazil brankář Mitry na další roh. O minutu později zahrávali domácí rohový kop, Gheda špatně bránil nabíhajícího útočníka a ten usměrnil špičkou sálovky o tyč míč do naší svatyně - 2:1. V 17. minutě jsme si vytvořili pozici 3 na 2 a nakonec akce přihrával Scarynho doleva Skunkovi, jeho ránu však domácí brankář ve skluzu ukopl. O další minutu později dobře udržel na šestce míč Sája a z otočky pálil vedle. Další dělovku Jury vytěsnil brankář Mitry na roh. V poslední minutě si hodil míč po levé straně Skunk, z úhlu napálil gólmana a odražený míč nevměstnal dobíhající Scarynho do domácí branky.

Hned v první minutě druhé půle nás domácí rozebrali a před Kumarem se po narážečce ocitl osamocený útočník, náš gólman jej však parádně vychytal. Ve 22. minutě využili domácí naší chyby v obraně a jejich sniper razítkoval naštěstí jen pravou tyč naší branky. V protiútoku přihrával Jura na zadní tyč osamocenému Plachtovi, ale gólman vyrazil míč na roh. Ve 23. minutě zahrával trestný kop z hrušky Gheda, opřel se do míče a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:2. Ve 26. minutě ztratil jako poslední bránící hráč míč Sája a útočník Mitry se ocitl osamocen před Kumarem, ten jej však opět fantasticky vychytal. O minutu později však utekl šťastně obránce domácích po pravé straně, poté přihrál pod sebe a jeho spoluhráč bodlem procedil míč mezi nohama Kumara do naší branky - 3:2. Ve 28. minutě získal vepředu míč Gheda, obhodil si obránce a parádně servíroval na zadní tyč Plachtovi, ten však ve skluzu míč do prázdné branky neprotlačil. Ani další kombinace v podání Sáji a Míši neskončila brankou. O minutu později vysunul do kontru Sája Scarynha, ale toho v pádu vychatal výborný domácí gólman. Ve 35. minutě přiťukl míč Jura Sájovi, ten si míč hodil okolo obránce a poté parádní křižnou ranou prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 3:3. Ve 37. minutě získal opět míč Jura, přihrál opět Sájovi a ten přízemně technicky trefil míč přesně k levé tyči domácí branky. Skvělou práci provedl také Scarynho, jenž pustil míč mezi nohama a znemožnil tak výhled domácího brankáře - 3:4. O minutu později po chybě domácích šel sám Scarynho, ale gólman jej skluzem vychytal. Po chvíli udržel důrazný Scarynho míč v koutě hřiště a v pravý okamžik servíroval pod sebe Jurovi, jenž přesnou ranou trhal sítě - 3:5. Minutu před koncem zahrávala Mitra trestný kop, který rozehrála a jejich hráč nastřelil již podruhé pravou tyč branky Kumara. Za pár vteřin začali hrát domácí power-play, Sája však rozehrál rychlý aut lobem na nabíhajícího Ghedu a ten do prázdné branky zapečetil svůj dnešní hattrick - 3:6. V poslední minutě ještě upalovali ve dvou na gólmana Skunk s Ghedou, ale po přihrávce prvního napálil druhý jen strážce domácí svatyně.

Sumasumárum: V Rousínově jsme odehráli poměrně slušné utkání. První půle byla z naší strany utahaná a domácí využili z minima maximum. Ve druhé půli hrozily oba týmy, ale gólmani čarovali a nás dvakrát zachránila branková konstrukce. V závěru jsme však, dle mého, po zásluze utrhli vítězství na naši stranu a i po tomto víkendu budeme okupovat krásnou druhou pozici. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!!!!