ASM B - Starobrno 7:2 (5:1)

2. třída, skupina C - neděle 1.11.2015 - Brno - Srbská

1.11.2015 - MaŠ

Naše branky: Jan Maňásek (Petr Vojta) 1:0, Jan Kouřil (Václav Seyfert) 2:1, Jan Kouřil (Václav Seyfert) 3:1, Martin Špicl (Václav Seyfert) 4:1, Martin Špicl (Vojtěch Divácký) 5:1, Martin Špicl 6:2, Václav Seyfert (Tomáš Koláček) 7:2

Sestava: Petr Ondroušek - Jan Maňásek, Petr Vojta, Jakub Halas, Tomáš Koláček - Jan Kouřil, Václav Seyfert, Marek Divácký, Vojtěch Divácký, Martin Špicl

V neděli, 1. 11. 2015 od 10,40 hod., jsme sehráli dnešní druhé utkání proti druhému týmu soutěže - Starobrnu. Věděli jsme, že to nebude jednoduché, ale chtěli jsme se pokusit uspět.

A začali jsme dobře. Hned ve 2. minutě přihrál nakrátko aut Buldogovi Pípa, náš kapitán se opřel do míče a prostřelil gólmana soupeře, který se mohl hodně červenat - 1:0. Soupeř však ihned z protiútoku vysunul svého útočníka do brejku, jehož ránu nejdříve Peťas vyrazil, ale oražený míč již hráč Starobrana dovedl pohodlně do odkryté svatyně - 1:1. Za pár minut opět z brejku zahrozilo Starobrno, ale jejich útočník jen těsně minul branku. V 10. minutě byl na konci naší kombinace Kuba, jenž se opřel do míče a gólman jen konečky prstů vyrazil na roh. Vzápětí pálili tvrdě Sája, ale jeho pokus jen "olízl" břevno. Ve 12. minutě si narazil míč se Sájou Janoch, Sája mu patičkou míč vrátil zpět a první jmenovaný přesně k tyči dostal opět náš tým do vedení - 2:1. V 15. minutě vyvezl míč Sája, přihrál doprava na MaŠe, který mu míč vrátil a Sája servíroval na levou tyči Janochovi, jenž neměl problém skórovat - 3:1. Vzápětí jsme šli do další akce, kterou jsme zakončili nepřesně a zapomněli jsme na bránění, dlouhý nához pak zakončil osamoceným útokem a ranou do levé tyče hráč Starobrna. O dvě minuty později se opět zmocnil míče Sája, vyvezl jej a přesně servíroval na levou zadní tyč MaŠovi, jenž míč dloubl přesně pod víko - 4:1. V poslední minutě prvního dějství opět vyvezl míč na půlku soupeře Sája, přihrál opět na MaŠe, jemuž ještě míč sklepl Divácký, MaŠ se následně obtočil okolo obránce a ranou o obě tyče pečetil naše poločasové vedení - 5:1.

Druhý poločas začalo lépe Starobrno a hned ve 23. minutě nás přehrálo při kombinaci, první ránu ještě Peťas vyrazil, ale na doraz druhého útočníka již neměl šanci - 5:2. Ve 27. minutě zahrával trestný kop MaŠ, nejdříve vtipně upozornil, že soupeř hraje v 5-ti v poli, to se nám ještě nestalo :). Následovala rána mezi nohama hráče ve zdi přesně k pravé tyči - 6:2. Ve 30. minutě přerušil akci soupeře Divácký, přihrál MaŠovi a ve dvou s Buldogem šli na jediného obránce, MaŠ poté bohužel přihrál kapitánovi na paty a ten již nedokázal přesně zakončit. O minutu později pálil agilní MaŠ jen do boční sítě. Ve 33. minutě přihrál pod sebe na šestku Sája Janochovi, ale jeho dobrý pokus byl vyblokován nad. Vzápětí jsme dobře zakombinovali, Janoch přihrál doleva Koblížkovi, který servíroval na pravou tyč Sájovi a ten vymetl dělovkou levý horní růžek branky Starobrna - 7:2. Ve 34. minutě upaloval tým Starobrna ve 2 na 1, ale zbrkle vypálil vedle Peťasovi svatyně. Posléze přihrával do uličky Sája opět Janochovi, ale ten svůj pokus nedokázal do sítě protlačit. Ve 37. minutě pak rychlík Koblížek servíroval na zadní tyč Pípovi, ale ten bohužel správný okamžik pro svoji premiérovou branku v týmu prováhal.

Sumasumárum: Celé utkání s kvalitním soupeřem jsme odehráli s bravurou. Běhalo se, nabízelo se, vymýšlely se kvalitní kombinace a myslím, že se jednalo o asi nejlepší utkání podzimní části naší rezervy. Celému týmu je hodno poděkovat za velmi kvalitní a zodpovědný výkon a příští týden potvrdit ve vzájemném hodovém souboji s rezervou Blue Flames ...... SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!