ASM A - Mitra 9:3 (7:1)

Divize E - sobota 20.1.2018 - Tišnov - hala SSK

20.1.2018 - MaŠ

Naše branky: Lukáš Panovský 1:0, Martin Mašek (Ondřej Halas) 2:1, Ondřej Halas 3:1, Jaroslav Šnédar (Tomáš Marvan) 4:1, Martin Mašek (Tomáš Zdražil) 5:1, Tomáš Zdražil (Ondřej Halas) 6:1, Lukáš Panovský (10 m) 7:1, Lukáš Panovský (Tomáš Zdražil) 8:3, Jaroslav Šnédar (Michael Malásek) 9:3

Sestava: Jindřich Borkovec - Michael Malásek, Tomáš Zdražil, Ondřej Halas, Lukáš Panovský - Tomáš Marvan, Martin Mašek, Jan Mašek, Jaroslav Šnédar

ŽK: Tomáš Zdražil, Ondřej Halas

ČK. Tomáš Zdražil

V sobotu, 20. 1. 2018 od 20,00 hod., jsme sehráli další domácí utkání DIVIZE E. Soupeřem nám byla nepříjemná KSTK Mitra Brno, se kterou se nám dlouhodobě nedaří. My jsme však potřebovali protrhnout sérii proher.

Ihned ve 2. minutě přiťukl Gheda míč Papovi, ale jeho ránu vytěsnil brankář soupeře na tyč, po jeho rozehrání pálil stejný hráč k levé tyči, ale gólman Mitry opět vyrazil. O minutu později loboval osamocený Marv, ale přehodil i branku. Ve 4. minutě přerušil rozehru obránce Simčuk, vyslal vlevo Papa a ten s přispěním teče obránce otevřel skóre - 1:0. O minutu později jsme dobře zakombinovali, Skunk našel Ghedu, ten vypálil levou zprava, Jara tečoval, ale míč opět zastavila pravá tyč. Další nástřel Skunka opět vyrazil brankář soupeře na tyč. V 6. minutě unikl po levé straně Jara, přihrál Ghedovi na druhou stranu a ten prozměnu opět trefil tyčku. Poté jsme chybovali v obraně, na Jindru šel sám hostující nejlepší hráč, ale náš strážce jej vychytal. Bohužel po další kombinaci byl osamocený útočník před Jindrou a nedal mu šanci - 1:1. Poté jsme trošku polevili a během dvou minut nás Mitra dvakrát hodně pozlobila. Nejdříve ztratil Simčuk míč a soupeř šel ve 2 na 1, ale útočník soupeře prázdnou branku minul, poté opět osamocený hráč pálil zleva nad. Ve 12. minutě udržel Skunk míč, položil si i brankáře a neservíroval míč na zlatém podnose pro Mařu - 2:1. Ve 13. minutě pálil Marv do tyče, v další akci jsme šli ve 3 na 1, ale Michal nedal. Ve 14. minutě zapressoval Skunk obránce a brankáře, donutil jej k chybě a odrazem zvyšoval naše vedení - 3:1. V téže minutě vybojoval míč Marv, přihrál Jarovi a ten s tečí obránce k pravé tyči vsítil další branku - 4:1. V 16. minutě si sběhl na Simčukův roh Mařa a křižnou ranou přidal další zářez - 5:1. V další minutě po rohu nastřelil na zadní Skunk a SImčuk s přehledem poklidil - 6:1. V 18. minutě musel dvakrát zasahovat i Jindra, nejdříve lapil dalekonostnou dělovku, poté skvěle zlikvidoval samostatný nájezd. V poslední minutě první půle po šestém faulu kopal desítku Pap a přesným zásahem k levé tyči zakončil poločasový výsledek - 7:1.

Druhou půli jsme nezačali nejlépe a po chybě jsme hned po 30 vteřinách obdrželi branku - 7:2. Poté Jindra musel skvěle likvidovat samostatný nájezd a ve 24. minutě, po ráně z úhlu, si smlolně srazil míč za svá záda - 7:3. O minutu později jsme opět zazmatkovali na našem vápně a ránu nejlepšího střelce Mitry zastavila tyč. Ve 26. minutě nastřeloval před branku míč Skunk, Gheda šikovně tečoval, ale brankář vytěsnil na roh. Ve 29. minutě nás opět po výpadu soupeře podržel Jindra. O minutu později pálil z trestného kopu Pap, brankář vyrazil na roh. Po něm přihrál Pap do hrušky Simčukovi, ten skvěle podržel míč, vrátil Papovi proti noze a ten parádně pod víko zapečetil svůj dnešní hattrick - 8:3. Ve 31. minutě po nákopu pálil, byť faulován, Jara jen do pravé tyče, neskutečné. O minutu později utekl po levé straně Simčuk, vybídl přihrávkou do hrušky Ghedu, ten si položil brankáře a loboval jej, míč však zastavilo břevno. V téže minutě zabránil Simčuk v rozehrávce soupeřově hráči, ten jej nastřelil, následovala druhá žlutá karta a samozřejmě i červená. V oslabení vypíchl míč protihráči Marv, za obranu lobem vysunul Skunka, ten z první vypálil a razítkoval levou tyč. V přesilovce měla Mitra tři příležitosti, první křižnou ránu vyrazil parádně Jindra na roh, poté během několika vteřin hnad dvakrát vytěsnil dělovky soupeře na břevno. Ve 36. minutě jsme přečíslili soupeře, postupovali ve 3 na 1, Marv vysunul Michala, ten přiťukl na Papa, ale ten z dobré pozice přestřelil. V téže minutě přihrál Jara na Michala, ten vnikl do pokutového území soupeře, ale brankáře nepřehodil. Ve 37. minutě měla Mitra další velikou příležitost, po rohu zakončoval jejich útočník, ale neuvěřitelný Jindra reflexivním zákrokem opět vyrazil na horní tyčku. Ve 39. minutě si dobře narazili Michal s Marvem, první jmenovaný poté přihrál před branku Jarovi a ten neměl problém do prázdné branky zakončit - 9:3.

Sumasumárum: Konečně! Dnes jsme soupeře jasně přehráli, i když jsme jako vždy měli i ne příliš dobré pasáže v utkání. Rychle jsme se radovali z vedení, další velké příležitosti jsme nedali a soupeř nás prakticky z první akce potrestal vyrovnáním. Zbytek poločasu jsme však dominovali a soupeři udělili asi rozhodující náskok. Prvních deset minut ve druhé půli jsme moc dobře nehráli a soupeř rychle korigoval, Od těchto chvil se hra přelévala z jedné strany na druhou, zvonili tyče a břevna (skóre na tyče a břevna 8:5 !!!), vyznamenávali se oba gólmani a my se nakonec můžeme těšit z důležitých 3 bodů po zaslouženém a výrazném vítězství. Díky borci.