SK Amor Lazor Vyškov B - ASM A 3:7 (2:1)

Divize E - sobota 10.3.2018 - Vyškov - Purkyňova

11.3.2018 - Mates

Naše branky: Panovský (Mašek J.) 0:1, Panovský (Kouřil) 2:2, Mašek M. (Zdražil) 2:3, Zdražil (Mašek M.) 2:4, Šnédar (Kouřil) 2:5, Panovský 2:6, Šnédar (Zdražil) 3:7.

Sestava: Josef Chrápavý - Tomáš Zdražil, Michael Malásek, Martin Mašek- Lukáš Panovský, Jaroslav Šnédar, Jan Kouřil, Jan Mašek

ŽK: Mašek Jan, Zdražil Tomáš

V sobotu, 10. 3. 2018 náš čekal důležitý souboj ve Vyškově s béčkem Amoru. Odjet s námi bohužel nemohli O. Halas, T. Marvan ani M. Plachký. Hodinu pred zapasem jsme ale sestevu nejak vymysleli, takze hura do aut a jedem.

Začátek nám vyšel, hned v první minutě jsme domácím sebrali balón a rozjeli divácky pohledný kolotoč. Ve třetí minutě dostal dobrý balón doleva Gheda, hned ho poslal proti noze kapitánovi Papovi, který nedal místnímu gólanovi šanci 1:0. Ješte do 10. minuty nás bylo všude plno a vyškovská obrana mělo práce nad hlavu, at uz ze skveleho kontru od M.Maláska na Janocha, několika střel Simčuka nebo dvojtou dorážku Ghedy. V 11. minute domaci zahravali zleva roh, kdyz nejmensi a nejrychlejsi hrac s cislem 16 (Novák) se naprahl a prostrelil vse co mu stalo v ceste. 1:1 .Od té chvíle se hra trosku uklidnila a najednou se hrálo na obě strany. V 19. minute, kdy na svetelne tabuly svitilo stale 1:1  a na nastrele tycky to bylo taky 1:1  vystrelil šůter Simčuk takovou petelici, že se balon od břevna odrazil az k domacimu utocnikovi, ktery dlouho klickou prekonal bezmocneho PEPEho, mistni rychlonozka se tak radoval z obratu na 2:1.

Zacatek druhe pule byl jeste ve znameni domacich futsalek a naseho brankare PEPE. Jak ale minuty pribyvaly, pujcovali jsme si míč od domacich cim dal casteji. Jedna nase akce stridala druhou, ale za brankare ne a ne mic dostat. A pak to prislo! 30 minuta, Janoch hleda ve vapne patou svému kapitána Papa, který si balon bere na svuj nárt a nedava golmanovi nejmenjsi sanci 2:2 . Ve 31. minute se deje velmi podobna akce - Simčuk si skvele podržel na zádech obrance a nasledne posila vlevo  na také dobře hrajícího Mařu, ktery placirkou obmotava mic kolem golama. 2:3! Domací jakoby odpadli fyzicky, protoze jinak si to nikdo v hale nedokazal vysvetlit a to SAN MARINO pokracuje dal.  Ve 34. minute zase pro zmenu Simčuk hazenkarsky tancuje kolem desitky, kdyz najednou poslal takove bodlo, ze to mistni nepobrali a pripsali nam za to gol na 2:4. V 34. minute dostavaji domací dalsi branku od dnes VELICE dobre hrajiciho J. Snedara, 2:5 kteremu z lajny prihral Janoch. Ve 36. minute zvysuje svoji silnou levou nohou kapitan Pap na 2:6. Chvilku nasi nepozornosti ale vyuzivaji domaci Amor k brejku a prostreleni dvou obrancu i PePeho na 3:6. Zaverecnou tecku v utkani jsme ale prece jen vytvorili my, kdyz minutu pred koncem projel Simčuk svym solem az k soperi, zvedl hlavu a poslal pod sebe na J.Snedara, ktery se nemýlil a zvysil na konecnych 3:7.

Sumasumarum:
Prvni polovina polocasu ukazala kvalitni futsal na obou stranach, kdy jsme meli spoustu sanci, ale promenili jen jednu. Toho domaci vyuzili a v druhe casti prvniho polocasu zapas otocili a zaslouzene prvni puli vyhrali.
Druhy polocas byl z pocatku opatrny, ale jen do 30minuty, kdy jsme stihli dat 4 goly behem 4minut a rozbrali tak Vyškováky na prvnočinitele.
Dnesni utkani bylo pro oko divaka velice zajimave a pro nas tym bodove velmi dulezite.

Pristi vikend nas ceka dvojzapas doma v Tisnove.
Nejdrive v patek ve 20.00  s mistrovskym Kalabkem a v nedeli ve stejny cas s nemene kvalitni Tokou.