FFT Vinohrady - ASM B 3:4 (1:2)

Divize E - neděle 24.2.2019 - Brno - Bohunice

28.2.2019 - MaŠ

Naše branky: Ivan Selyvonenko 1:1, vlastní 1:2, Jaroslav Šnédar 1:3, Jaroslav Šnédar (Ivan Selyvonenko) 2:4

Sestava: Adam Tylč - Martin Hanuš, Ivan Selyvonenko - Miroslav Malíř, Jaroslav Šnédar, Michael Malásek

V neděli, 24. 2. 2019 od 19,15 hod., jsme na bohunické palubovce sehráli další mistrovské utkání s houževnatým nováčkem Divize E - FFT Vinohrady. Venkovní zápas a opět problémy se sestavou, když z nominovaných hráčů zůstalo nakonec 5+1 (Omluven Šoty bloklý krk, Huňa nakoplý kotník z fotbalu a neomluvený Marvan !!!). Zbylých 5 hráčů šlo zápas odbojovat a hlavně nejlépe získat 3 body. Nebylo to jednoduché utkání, dle očekávání. Soupeř dobře bránil a často nebezpečně zahrozil sám. Z naší strany byl první poločas o hodně nepřesnostech, navíc soupeř se dostal do vedení, když se jsme špatně pohlídali nástřel z autu. Bylo však štěstí, že vzápětí jsme hned srovnali Ivanem na 1:1. Měli jsme spoustu další dobrých příležitostí na zvýšení skóre, ale ty pochytal domácí brankař. Ujal se až jeden z nástřelu od Ivana, když si domácí obránce nešťastně srazil míč za svého brankaře 1:2. Ve druhé půli jsme však hru zlepšili a nechali jsme hosty hrát, což jim činilo problémy a my vyráželi do brejků. Které úspěšně zakončoval Jara Šnédar. Soupeř se už zmohl jen na korigování dvěma slepenými góly. Konečný výsledek 3:4 byl pro nás uspokojivý, ale také k zamyšlení nad některými hráči. Bereme tak velmi důležité všechny body a nyní je třeba se přichystat na sobotní domácí duel s Nasanem Brno.