2. třída, skupina B - neděle 9.9.2018 - Brno - Srbská

9.9.2018 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl (Jan Kouřil) 0:1, Jakub Hanák (Martin Špicl) 0:2

Sestava: Adam Tylč - Lukáš Novotný, Jakub Hanák, Petr Midrla - Jan Kouřil, Josef Hladík, Martin Špicl

V neděli, 9. 9. 2018 od 13,10 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání našeho rezervního D-týmu. Čekal nás opět již tradiční zahajovací soupeř, rovněž ne moc oblíbený - Starobrno.

Ihned od úvodního hvizdu jsme byli výrazně lepší, ale šance se nám nedařilo tvořit, případně proměňovat. Peťan trefil pravou tyč, Divácký prozměnu zase tu pravou. Asi v 10. minutě při naší kombinaci přihrál patičkou Janoch MaŠovi a ten technickou ranou ze 12-ti metrů otevřel k pravé tyči skóre - 0:1. Na konci první půle udržel míč na půlce MaŠ na protihráči, utekl až před branku soupeře a poté hezky našel na zadní tyči sbíhajícího Hanyho a ten se nemýlil - 0:2.

Ve druhé půli jsme bohužel špatně dostoupili kombinaci domácích a ti skrytou ranou k tyči nedali Adamovi šanci - 1:2. Ihned z rozehry uvolnil MaŠ Hanyho, ten mu parádně vracel, ale náš kapitán na míč trestuhodně nedosáhl a to, jak se později ukázalo, byla rozhodující situace celého utkání. Starobrno jsme totiž sice stále přehrávali, ti však ale těsně před koncem dobře zakombinovali a parádní ranou zprava pod víko vyrovnali - 2:2.

Sumasumárum: Trošku škoda, toto utkání jsme měli vyhrát, zdálo se mi, že druhou půli jsme již neměli tolik sil a zbytečně jsme soupeře pustili do hry. Nevadí, příště snad bude forma zase o stupínek výše.