2. třída, skupina B - neděle 16.9.2018 - Brno - Srbská

16.9.2018 - MaŠ

Naše branka: Vojtěch Divácký (Jakub Hanák) 0:1

Sestava: Dominik Urbánek - Jakub Hanák, Vojtěch Divácký, Jan Jakeš - Jan Kouřil, Josef Hladík, Jakub Moravec, Martin Špicl

V neděli, 16. 9. 2018 od 10,40 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání v Brně na Srbské. Soupeřem nám byla silná Bolest s některými z rozhodčích ve svých řadách.

Ihned v úvodu jsme zakombinovali, Kuba Hanák vysunul Diváckého, ten důrazem udržel míč a technicky obstřelil gólmana - 0:1. Soupeře jsme neustále napadali a přehrávali a zdálo se, že půjde o jednoznačné utkání. Bohužel spousta dobrých nástřelů na zadní tyč zůstalo nevyužito a tak začal vystrkovat růžky i soupeř. Během prvního poločasu se dostal do 3 brejků, které ale všechny famózně zklividoval skvělý Dominik.

V úvodu druhé půle se dostala Bolest do dalšího brejku, na míč ve skluzu nedosáhl MaŠ a bylo vyrovnáno - 1:1. V polovině druhé části jsme propadli podruhé a střela z dálky v podání soupeře bohužel prošla pod nohou jinak skvělého Dominika - 2:1. Bolest zavřela svoji tvrz a my začali dobývat. Asi osm minut před koncem jsme dokonce přešli do power-play. Drželi jsme míč, ale branku jsme dát nedokázali. Naopak soupeř neuvěřitelným volejem zvýšil, aby nato čtvrtou branku vsítil přes celé hřitě i jejich gólman - 4:1. V tomto utkání nám bohužel nebylo přáno.

Sumasumárum: V utkání jsme rozhodně nebyli horším týmem. Bohužel jsme asi po vedoucí brance měli hrát více od zadu. Věřím tomu, že tak by nás soupeř přehrát nedokázal. Bohužel jejich brejky otočily vývoj utkání a při power-play už bylo jen dokonáno. No nevadí, snad to příště bude lepší.