M2 Shoes - ASM D 3:6 (2:2)

2. třída, skupina B - neděle 21.10.2018 - Brno - Řečkovice

21.10.2018 - MaŠ

Naše branky: Petr Midrla (Martin Špicl) 0:1, Martin Špicl (Michal Rybníček) 2:2, Petr Midrla (Martin Špicl) 2:3, Michal Rybníček (David Rybníček) 3:4, Petr Midrla (Jan Kouři) 3:5, Martin Špicl (Michal Rybníčel) 3:6

Sestava: Adam Tylč - Petr Midrla, Michal Rybníček, Jakub Hanák - Martin Špicl, David Rybníček, Jan Kouřil

V neděli, 21. 10. 2018 od 12,20 hod., jsme sehráli, letos poprvé, mistrovské utkání na Orlu v Řečkovicích. Prvním soupeřem nám byl houževnatý M2 Shoes.

Ihned ve 2. minutě si narazili míč na hrušce MaŠ s Peťasem a druhý jmenovaný špičkou kopačky otevřel skóre - 0:1. Soupeře jsme tlačili a snažili se hrát power-play. V 8. minutě jsme bohužel chybovali a soupeř lacině do prázdné branky vyrovnal - 1:1. Za další dvě minuty domácí zakombinovali a zpoza vápna bodlem pod břevno strhli vedení na svoji stranu - 2:1. Těsně před koncem prvního dějství si narazil míš Ryba s MaŠem a náš kapitán ranou k levé tyči vyrovnal - 2:2. Těsně před koncem poločasu mohl ještě skórovat Hany, ale bohužel trefil jen pravou tyč.

Ve druhém poločase zahruzili nejdříve M2 Shoes, ale Adam jejich ránu zprava vyrazil na tyč. Ve 25. minutě přihrál Peťas MaŠovi, ten mu vracel dloubáčkem do "šestky" zpět a Peťas dostal opět naše barvy do vedení - 2:3. Bohužel soupeř bleskově vyrovnal, jejich hráč se prosmýkl po levé straně a prostřelil i padajícího Adama - 3:3. Ve 30. minutě jsme dobře soupeře zatlačili a zakombinovali, MaŠ přihrál Davidovi, ten servíroval parádně na zadní tyč "taťkovi" Rybovi a vedli jsme - 3:4. Soupeř přešel do power-play, kterou jsme však dobře bránili, napak jednu kombinaci přerušil 3 minuty před koncem Janoch a Peťas ranou přes celé hriště zvyšoval naše vedení - 3:5. Minutu před koncem přerušil ještě protiútok soupeře Ryba a s MaŠem šel ve 2 na 1, v pravý okamžik přihrál na tyč MaŠovi a ten zapečetil naše vítězství - 3:6.

Sumasumárum: Sestavu jsme dnes sotva složili, přesto nakonec výkon nebyl vůbec špatný. Dobře jsme kombinovali a přidávali i branky po hezkých kombinacích. Domů tedy vezeme po zásluze další 3 body.