ASM C - Gladiators B 5:2 (1:1)

Krajský přebor JM II - sobota 16.3.2019 - Tišnov - hala SSK

16.3.2019 - MaŠ

Naše branky: David Rybníček 1:0, Karel Hambálek (Aleš Hambálek) 2:1, David Rybníček (Tomislav Šotola) 3:2, Karel Hambálek (Tomislav Šotola) 4:2, Karel Hambálek 5:2

Sestava: Adam Tylč - Michal Rybníček, Aleš Hambálek, David Rybníček, Tomislav Šotola - Tomáš Motyčka, Karel Hambálek, Jakub Cajzl, Martin Špicl

ŽK: Aleš Hambálek

Zápasem zklamaných semifinalistů bylo utkání Céčka proti Gladiátorům. Oba týmy se chtěly rozloučit se sezónou vítězně a proto byl k vidění svižný zápas. Loučky začaly lépe, Rybka utekl protihráči, nahrál před branku, kde si ho dovezl bek až do sítě. Červení se do poločasu trefili také jednou, na přestávku se šlo za nerozhodného stavu. Do druhé půle vlítl Alda Hambálek jako po požití silné povzbuzující látky, na hřišti řádil, byl u všeho podstatného a hlavně nahrál bráchovi na vedoucí gól. Svou aktivitou strhl i ostatní, zlepšil náladu na lavičce a Loučky začaly dominovat. Po ose Tomáš, Šoty a zakončující Rybka se céčko opět dostalo do vedení a už ho nepustilo. Karel přidal další trefu, pak ještě utekl v power-play a zkompletoval hattrick - 5:2. Poslední zápas sezóny tak skončil úspěšně a céčku patří konečné třetí místo krajské soutěže. Konec dobrý, všechno dobré. Nově složený tým prošel základní častí s bilancí 9-3-2, ve čtvrtfinále vyřídil béčko Kalábka, bohužel v nešťastném semifinále vypadl po penaltovém rozstřelu. V průběhu celé sezóny dostalo velký prostor spousta šikovných mladých hráčů, pro které to může být dobrý vstup do jejich futsalových kariér. Pro ty starší zase možnost zahrát si na závěr kvalitní futsalové zápasy. Krajský přebor II již pravděpodobně končí, kterou soutěž bude hrát céčko v příští sezóně se rozhodne v příštích měsících. Na závěr patří velké poděkování fanouškům, trenérovi, kapitánovi a všem kteří se jakkýmkoliv způsobem podíleli na chodu týmu. Ještě jednou díky a třeba se v příští sezóně opět sejdeme v kabině a na palubovkách sportovní hal.