ASM B - TJ Sokol Troubsko 8:5 (4:1)

Divize E - sobota 8.2.2020 - Tišnov - hala SSK

8.2.2020 - MaŠ

Naše branky: Martin Hanuš (Tomáš Krejčíř) 1:1, Tomáš Zdražil 2:1, Lukáš Panovský (Martin Hanuš), 3:1, Martin Hanuš (Tomáš Zdražil) 4:1, Lukáš Panovský (Tomáš Marvan), 5:2, Tomáš Zdražil (Jiří Mašek), 6:2, Lukáš Panovský (Tomáš Zdražil) 7:2, Jiří Mašek (Martin Hanuš) 8:3

Sestava: Adam Tylč - Lukáš Panovský, Martin Hanuš, Tomáš Zdražil - Tomáš Krejčíř, Václav Seyfert, Jiří Mašek, Tomáš Marvan

V sobotu, 8. 2. 2019 od 20,00 hod., nastoupili naše béčko k dalšímu domácímu mistrovskému utkání. Čekalo nás nevyzpytatelné mužstvo Troubska. Zajímavostí je, že naše poslední podzimní měření sil ze sestavy dnes pamatují pouze brankář Adam a Hany. Nic jiného než vítězství nemůžeme brát.

Ve 2. minutě chyboval při rozehrávce Simčuk a ránu osamoceného útočníka vytěsnil Adam na břevno. V 5. minutě skvěle zakombinovali Sája s Jurou, ale druhý jmenovaný ve skluzu minul prázdnou branku. Na druhé straně následovala nenápadná rána, kterou bohužel Adam neviděl - 0:1. Drželi jsme míč, tlačili, ale nedařilo se vyrovnat. V 10. minutě šlo Troubsko do dalšího kontru, ale tentokráte byl Adam proti a míč vyrazil. V 11. minutě jsme hned 3x zahrozili. Ve 3 na 1 uvolnil Pap Marva, ale ten gólmana neprostřelil, poté si po přihrávce od Jury stejně vylámal zuby Krejča a následně byl opět vychytán Marv. Ve 13. minutě Troubsko uvolnilo nákopem za obranu útočníka, ale ten osamocen přestřelil, další akci 3 na 2 jsme překombinovali, Krejča uvolnil Simčuka, ten volil přihrávku na tyč Marvovi, ale skvělý gólman soupeře jej opět vychytal. V 15. minutě unikl Sája, ale ani jeho rána nevyzrála na brankáře soupeře. V 16. minutě utekl Krejča po levé straně, servíroval na zadní tyč Hanymu, který nekompromisně trhal sítě - 1:1. V 18. minutě vypálil Simčuk do břevna, míč se odrazil k dezorientovanému Jurovi, škoda, byl před prázdnou brankou, míč se odrazil zpět k Simčukovi, který procedil míč za záda brankáře - 2:1. O minutu později podržel míč Hany na půlce, v pravý okamžik vyslal doleva Papa, který se opřel do rány a předně k tyči zvyšoval naše vedení - 3:1. V téže minutě si parádně rozebrali soupeře Simčuk s Hanym, dvakrát si míč vyměnili v "šestce" a druhý jmenovaný s přehledem saklil - 4:1.

Ve 21. minutě jsme si zbytečně koledovali, po propadu byl uvolněn hráč Troubska, ale Adam jeho ránu z otočky vyrazil. Po další totožné akci za pár vteřin už ale hosté mohli slavit, jejich hráč se obtočil okolo Krejči na hrušce a pod víko korigoval - 4:2. Ve 22. minutě udržel míč před vybíhajícím gólmanem Marv, lobem přihrával před branku a Pap se famózně opřel do míče vymetl pravou pavučinku - 5:2. Následně pálil dělovkou Hany, ale brankář vyrazil nad svatyni. Ve 23. minutě vysunul lobem Jura Simčuka a ten obstřelil křižně gólmana - 6:2. V téže minutě Jura podobně uvolnil i Krejču, brankář vyběhl, nastřelil však našeho hráče a míč jen těsně minul branku. Ve 24. minutě opět Jura vyslal Krejču, ale gólman jej vychytal, o minutu pozděli si skvěle přes celou šíři dvakrát vyměnili míč Hany s Papem a první jmenovaný vypálil, brankář Troubska však neskutečně míč vyrazil na roh. Poté opět pálil Hany, ale skončil podobně jako při poslední akci. Ve 26. minutě zahrál roh bodlem na zadní tyč Simčuk a Pap tam zabil další hřebík do rakve soupeře - 7:2. O minutu později ve skrumáži vyskákal míč až k hráči soupeře, ten však těsně minul cíl. Ve 28. minutě vyvezl míč Sája, patou uvolnil Juru, který servíroval na pravou tyč Krejčovi, ten však místo rány do prázdné zbytečně nahrával zpět. Ve 29. Troubsko skvěle zakombinovalo, ale jejich ránu zlikvidoval Adam, poté jsme bohužel zbytečně ztratili míč a samostatný nájezd soupeřův hráč přesně k tyči zakončil - 7:3. Ve 30. minutě vysunul Pap na hrušku Marva, ten se výborně obtočil okolo strážce, ale jeho ránu opět neskutečně gólman zlikvidoval. Ve 31. minutě pálili z dobrých pozic postupně Pap i Hany, ale brankáře Troubska se hold nedařilo prostřelit. Poté nastřelil míč Pap a Jura na zadní bohužel místo prázdné svatyně soupeře trefil smolně koleno své druhé nohy. Divoká minuta, Hany uvolnil Simčuka, který ze 4 metrů napálil břevno, poté se hra přesunula před Adama, který neskutečně zlikvidoval 2 rány Troubska, další tečovaná skončila na naší levé tyči. Ve 33. minutě se uvolnil nejlepší hráč soupeře, ale těsně přestřelil. Ve 35. minutě nejdříve pálil technicky do levého vinglu Hany, ale gólman zde nechal ruku. Poté se uvolnil Marv, ale strážce soupeřovi svatyně vyrazil na tyč a tak přišla rána Hanyho, kterou pod víko doklepl pohotový Jura - 8:3. Ve 36. minutě jsme opět propadli a hráč Troubska zprava křižně propálil vybíhajícího Adama - 8:4. Po pát vteřinách utekl po levé straně hostující kapitán a do prázdné naservíroval spoluhráči - 8:5. Ve 37. minutě mohla přijít další korekce, ale útočník Troubska lobem zprava těsně minul. Ve 38. minutě po patičce od Sáji pálil bodlem těsně mimo Simčuk a to bylo vše.

Sumasumárum: Bylo to zajímavé utkání. První půli jsme odehráli velmi dobře, ale soupeř ze dvou brejků jeden proměnil a dlouho držel vedení. V závěru jsme však během 3 minut zápas otočili a prakticky i rozhodli. I ve druhém dějství jsme byli lepším týmem, ale gólman soupeře nás decimoval svými zákroky. Na druhé straně Troubsko dokázalo proměňovat brejky téměř stoprocentně. Nakonec tedy zaslouženě vítězíme a do tabulky si připisujeme další důležité body. Ale dnes jsme opravdu měli příležitostí na 3 utkání, škoda.