ASM C - Orel Řečkovice 7:0 (3:0)

Krajský přebor - sobota 9.11.2019 - Tišnov - hala SSK

9.11.2019 - MaŠ

Naše branky: Petr Slováček (Petr Midrla) 1:0, Tomislav Šotola (Jakub Cajzl) 2:0, Karel Hambálek (Petr Slováček) 3:0, Karel Hambálek 4:0, Karel Hambálek (Petr Slováček) 5:0, Petr Slováček 6:0, Tomislav Šotola (Karel Hambálek) 7:0

Sestava: Adam Tylč (Petr Lamač) - Petr Midrla, Tomislav Šotola, Jakub Hanák - Karel Hambálek, Petr Slováček, Jakub Cajzl, Martin Špicl

Ve druhém dnešním utkání náš čekal Orel Řečkovice. Chtěli jsme navázat na dobré první utkání a naplno bodovat.

Od úvodu jsme byli aktivnějšími, ale soupeř poctivě bránil. Na dostřel Adama se dostával pouze sporadicky. V 8. minutě přihrál Peťan Slovimu, ten vypálil a za pomocí teče jsme šli do vedení - 1:0. V 15. minutě si narazili míč Slovi se Šotym a druhý jmenovaný podobně jako v prvním dnešním utkání po kličce brankáři poklízel do branky - 2:0. Orel se po naší chybě dostal poprvé na dostřel a už zvonila naše pravá tyč a za chvíli míč doskákal až do té naší druhé. V 17. minutě vyslal MaŠ Karla, ten šel sám, ale gólman soupeře jej vychytal. V 18. minutě skvěle zakombinovali Karel se Slovim a první jmenovaný pohotově pečetil poločasový výsledek - 3:0. Těsně před koncem ještě Peťan uvolnil Sloviho, ale toho tentokráte brankář soupeře vychytal. Následně pálil mimo i Karel a poté v další příležitosti i Šoty.

V úvodu druhého poločasu vyvezl míč Karel, našel Sloviho, ale ten těsně minul. Poté šel sám na Adama útočník Orla, ale i on branku netrefil. Další šanci zastavila po našich zmatcích tyč a následou ránu vykopl z branky Hany. Ve 30. minutě po naší kombinaci poklízel do prázdné branky Kuba Cajzl, ale rukou zasáhl obránce a obdržel červenou kartu. Penaltu Kuba Cajzl bohužel neproměnil. Ve 32. minutě vysunul Karel do samostatného úniku Hanyho, ten loboval, ale míč zastavila spojnice branky Orla. Ve 34. minutě vybojoval Karel míč a šli jsme ve 3 na 2, Karel se opřel do míče a za pomocí teče obránce zvyšoval naše vedení - 4:0. O dvě minuty později na hrušce podržel míč MaŠ, patičkou vysunul Sloviho, který našel a zadní tyči Karla a ten zapečetil svůj dnešní hattrick - 5:0. Ve 37. minutě "vyzobl" míč obránci Slovi a šel sám, ranou porocedil míč mezi nohama padajícího brankáře Řečkovic - 6:0. V další šanci vysunul výhozem střídající Peťa Lamač Sloviho, ale ten trefil jen tyč. Po rohu od Karla v minutě 49. se opřel do míče Šoty a parádní ranou uzavřel utkání pravou šibenicí - 7:0. V závěru měl Orel 3 velké šance, ale skvělými zákroky se vytáhl také junior Peťa Lamač a pomohl tak udržet naši dnešní druhou nulu.

Sumasumárum: Druhé utkání jsme rozhodně odehráli lépe toho prvního. Lépe jsme bránili a soupeře jsme do šancí téměř nepouštěli Sami jsme šli do kabin za pohodového vedení 3:0 a v tomto duchu jsme také utkání dovedli zkušeně do vítězného konce. Bereme tak dnes plný počet bodů a i našim ostatním týmům držíme palce, aby v nastaveném trendu tento víkend pokračovaly.