BPA - ASM C 5:6 (0:5)

Krajský přebor - sobota 7.12.2019 - Brno - Tuřany

8.12.2019 - MaŠ

Naše branky: Petr Midrla 0:1, Aleš Hambálek (Karel Hambálek) 0:2, Karel Hambálek (Aleš Hambálek) 0:3, Tomislav Šotola 0:4, Jakub Hanák (Martin Špicl) 0:5, Tomislav Šotola (Adam Tylč) 3:6

Sestava: Adam Tylč (Petr Lamač) - Petr Midrla, Aleš Hambálek, Tomáš Motyčka, Jakub Hanák - Karel Hambálek, Tomislav Šotola, Martin Špicl

Poslední dvojzápas kalendářního roku 2019 poslal céčko ASM do malé tuřanské haly k zápasu proti BPA. Měla to být odveta za loňské vyřazení tímto týmem v semifinále KPII a tomu také odpovídal přístup v prvním poločase. Nejdříve se Petr Midrla prodral sám obranou a otevřel skóre, po něm potvrdil svoji střeleckou formu Karel Hamboš a když se postupně přidávali i další hráči, skóre poklidným tempem narostlo až na poločasových 5:0. O pauze si delegát vzpomněl, že Adam v bráně má stejnou barvu dresu jako soupeři, šel se převlíct do šatny a než se z ní vrátil, už padly za záda jeho náhradníka 2 góly. BPA vycítilo šanci a najednou byli jeho hráči všude o krok dřív. Nemohlo přijít nic jiného než další snížení už na 5:3. Naštěstí přišla pomoc od Šotyho, jeho hlavička byla naprosto přesná a ASM vedlo opět o 3 góly. Jenže to už byl soupeř rozjetý a jen horko těžko se dařilo zastavovat jeho akce. Po jedné z nich opět snížil, v power-play se dostal 30 s před koncem už na rozdíl jedné branky 6:5 a kdyby se hrálo ještě dalších 10 minut, kdoví jak by skóre vypadalo. Takhle si céčko připsalo 3 bodíky a mohlo se těšit na rozcvičující se Květnici.