Amor Kloboučky Vyškov B - ASM C 3:2 (0:1)

Krajský přebor - sobota 11.1.2020 - Vyškov - Purkyňova

11.1.2020 - Mates

V sobotu nastoupilo naše céčko k dvanáctému zápasu Krajského přeboru. Cesta do Vyškova byla bez problémová a i přes hodně zrazeni a neméně omluvenek, se v 17:00 proti sobe postavily dva týmy z prostředku tabulky.

Začátek zápasu byl velmi uťukavací a ani jeden tým nechtěl příliš otevírat defenzivu. V přibývajících minutách se začali blýskat brankáři na obou stranách a jedna akce střídala druhou. Ve 13. minutě nás dvakrát skvěle podržel kulhající Adam, který výborně zneškodnil nebezpečně střely z boku.

V 18. minutě hledal Šoty výborným nástřelem na zadní tyčce Cajzla, ale ten netrefil balon, jak by si představoval . Radost přišla až dvě minuty před poločasovým hvizdem, kdy se do vzduchu pověsil Šoty, který zachytil Adamův výhoz od branky a do poloprázdné branky nahrával mladšímu Midrlovi na jeho premiérový gól v přeboru. V prvním poločase dali branku i Klobouky, ale kvůli jasné hře rukou, kterou rozhodci uviděli a odpískali se gól neuznal.

Druhy poločas už tak veselý nebyl. Nejprve jsme propadli při rohu, když Vyškovský útočník si po pře- sprintováním celého hriste poradil se vším co mu stálo v cestě 1:1. Na 1:2 dávali hoste z VELICE SPORNÉ penalty, když se psala minuta 36. O dvě minuty později zvyšoval opět Lukeštík hattrickem, chytrou střelou mezi obránci. Od té doby tým ASM jel na plné obrátky, ve 42. minutě nejprve nebezpečně mířil Hany a pote po přiťuknuti Peťana zamířil kapitán Šoty a snížil na 2:3. Poslední 3 minuty jsme tlačili soupeře kvalitní hrou s ADAMEM v poli, ale ani takhle snaha dnes na 3 body nestačila.

Sumasumarum:

Škoda … kdyby se nám podařilo proměnit tutovky, kterých nebylo málo, mohli jsme se minimálně s Kloboučky o body rozdělit. To se ale bohužel nestalo, a tak soupeři gratulujeme a děkujeme za vyrovnanou hru.