AB Střelice - ASM B 4:4 (0:1)

Okresní přebor Brno-město - sobota 4.12.2021 - Brno - Maloměřice

9.12.2021 - MaŠ

Dne 4.12.2021 od 10 hodin odehrál náš rezervní tým 10. kolo Okresního přeboru, ve kterém nás hostil tým AB Střelice. Na zápas jsme se sešli opět v sedmi hráčích do pole a v brance se Štěpánem Burianem. Byl to přímý souboj o 6. místo v tabulce.

Do prvního poločasu jsme vstoupili skvěle a už ve 4. minutě jsme se dostali do vedení, když Moty krásně našel Hanyho na zadní tyči, který jen nastavil nohu a poslal míč do poloprázdné branky – 0:1. Hra po zbytek poločasu byla vyrovnaná, více gólů už ale nepadlo, a tak jsme po prvním poločase vedli 0:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili stejně dobře, jak do toho prvního a už ve 28. minutě jsme se dostali do dvoubrankového vedení, když opět Moty skvělou přihrávkou do vápna vybídl Skoumyho, který se nemýlil – 0:2. Jenže se stalo přesně to stejné jako v minulém zápase, že jsme opět vypadli z rytmu a soupeř ve 29. minutě snížil ranou o přední tyč – 1:2. Za chvíli už bylo srovnáno – 2:2. Vzali jsme si time – out, abychom se mohli opět zkoncentrovat. Ve 38. minutě Hany zahrál roh z pravé strany na Dominika Bartoše, který chvíli držel míč, ale pak schovanou střelou na zadní tyč nás opět poslal do vedení – 2:3. Ve 44. minutě to už bylo o dvě branky, když se prosadil David Burian – 2:4. Bohužel Střelice to nepoložilo a okamžitě ve stejné minutě snížily na rozdíl jedné branky – 3:4. Ke konci zápasu přešel soupeř na hru bez brankáře a tento tah se jim vyplatil, když ve 48. minutě jejich útočník prostřelil vše, co mu stálo v cestě a rázem bylo opět srovnáno – 4:4. Do konce zápasu už se nic víc nestalo, a tak zápas skončil dělbou bodů.

Sumasumárum: Průběh zápasu dost připomínal průběh toho předchozího zápasu, ve kterém jsme také jasně vedli, a nakonec to skončilo remízou. Bohužel z ničeho nic se soupeř dostane do hry a nás to položí a než se z toho stačíme vzpamatovat, tak je srovnáno a začíná se od nuly. Příště nás čeká poslední zápas v tomto kalendářním roce, ve kterém se střetneme s týmem R.I.P..