Stones of Madeira - ASM B 1:5 (1:2)

Okresní přebor Brno-město - neděle 13.2.2022 - Brno - Maloměřice

13.2.2022 - MaŠ

Naše branky: Petr Midrla 0:1, Jaku Hanák (Tomislav Šotola) 0:2, David Burian (Štěpán Burian) 1:3, Jakub Cajzl (Patrik Cvingráf) 1:4, Tomislav Šotola (Karel Hambálek) 1:5

Sestava: Štěpán Burian - Patrik Cvingráf, Petr Midrla, Tomislav Šotola, David Burian - Jakub Cajzl, Karel Hambálek, Tomáš Motyčka, Jakub Hanák

Úspěšný vstup do jarních odvet z minulého týdne chtělo béčko ASM potvrdit v zápase proti Stones. Poprvé v sezoně se dostavil i Karel a tak cíl byl jasný, výhra. Za ní tým vyrazil hned od začátku presinkem po celém hřišti. Ze získaných balónů se rychle dostával do střeleckých pozic, netrvalo to dlouho a jednu takovou výborně využil Peťan a dal uklidňující první gól. Na něj navázali Šoty s Hanym a po kombinaci na jeden dotek druhý jmenovaný nemohl z metru do prázdné nedat. Hrálo se prakticky za neustále převahy na jednu branku. Stones zahrozili až v závěru poločasu, zato hned gólově. Gólman se vysunul na polovinu ASM, a z přečíslení se dostal míč na brankoviště, kde ho útočník zametl za Štěpána - 2:1. Stones chtěli využít momentu překvapení a jak poločas skončili, tak ho i začali - dvěma velkými šancemi, z nichž jedna skončila na tyči. Prapor tabulkově lépe postaveného týmu pozvednul Dave tak, jak to umí jen on. Průnik a nechytatelné torpédo pravačkou k tyči - 3:1. Od té doby dominoval už zase jen jeden tým.  Nejmladší člen sestavy Kuba si dovolil na obránce, který by mohl být z fleku jeho otec, drzou klíčku a krásně propálil gólmana. Pak si ještě vzpomněl Šoty na svou kanonádu proti Atlantisu a poslal brankáři Stounů jednu svoji navštívenku - 5:1. Nebylo co řešit, béčko ASM bere zaslouženě tři body a budeme věřit, že si zlepšené jarní výkony přenese i do dalších zápasů.