Technika Brno - ASM A 1:9 (1:0)

Divize E - pátek 21.10.2022 - Pohořelice

22.10.2022 - MaŠ

Naše branky: Jiří Nepožitek 1:1, Michael Malásek (Lukáš Panovský) 1:2, Jaroslav Šnédar (Lukáš Panovský) 1:3, Michael Malásek (Jaroslav Šnédar) 1:4, Jiří Nepožitek (Tomáš Marvan) 1:5, Jiří Nepožitek (Lukáš Skoumal) 1:6, Michael Malásek (Tomáš Zdražil) 1:7, Tomáš Zdražil 1:8, Tomáš Zdražil (Jaroslav Šnédar) 1:9

Sestava: Libor Dinga - Lukáš Panovský, Tomáš Marvan, Jaroslav Šnédar, Tomáš Zdražil, Jiří Nepožitek, Patrik Cvingráf, Michael Malásek, Lukáš Skoumal

V pátek, 21. 10. 2022 od 20,15 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání v Pohořelicích proti domácí brněnské Technice. Čekalo nás velmi těžké utkání jako vždy.

Soupeř nastoupil úvodních 10 minut bez brankáře, který si omylem zajel na výlet do naší tišnovské haly. Velmi dobře však bránil a tak jsme se do šancí dostávali velmi těžce. Ve 4. minutě vysunul Paťa do uličky Jaru, který však z otočky jen minul cíl. V 6. minutě nastřeloval zleva křižně kapitán Pap, na zadní zakončoval ve skluzu Paťa, ale trefil jen brankovou konstrukci. V 9. minutě se domácí dostali do první šance, kostrbatě se prodrali až před Libora a mezi jeho nohama otevřeli skóre - 1:0. Ve 13. minutě vyvezl míč Skoumy, uvolnil doprava Marva, ale jeho pokus včasným vyběhnutím zneškodnil domácí brankář. V 16. minutě zahrozila opět Technika, ale tentokráte se blýskl skvělým zákrokem i náš brankář Libor. V 18. minutě přerušl akci domácích Marv, středem vyvezl míč, uvolnil doprava Skoumyho, ale i jeho pokus skončil nástřelem do brankáře. V poslední minutě první půle zakončoval dvakrát Jirka Nepožitek, ale ani on na domácího strážce nevyzrál.

Ve druhé půli se začaly dít věci. Ve 23. minutě napřáhl z dálky Pap, brankáře jeho pokus vyrazil, ale Jirka Nepožitek pohotově doklepl - 1:1. O minutu později utekl po levé straně Pap, naservíroval Michalovi a ten pohotově otočil skóre - 1:2. V téže minutě napřáhl Pap, jeho pokus šikovně tečoval Jara a vedli jsme již o 2 zásahy - 1:3. Ve 25. minutě zahrozili také domácí, nástřel na pravou tyč a jejich pohotové zakončení však šikovně vychytal Libor. Ve 28. minutě přerušil rozehru soupeře Jara, utekl po levé straně a polovysokým nástřelem našel na pravé tyči ve skluzu Michala - 1:4. Ve 31. minutě jsme přešli do přečíslení, Jara přihrál doprava Simčukovi, ten sklepl pod sebe na Marva, jenž ještě nešel vlevo Jirku Nepožitka a ten pohodlně křižně poklidil míč "do bezpečí" - 1:5. Ve 34. minutě nastřeloval zleva Skoumy a Jirka Nepožitek se štěstím procedil míč za záda domácího strážce a zapečetil tak svůj dnešní hattrick - 1:6. Ve 38. minutě vysunul Simčuk doprava Michala a ten křižným dloubáčkem o tyč zvyšoval naše vedení - 1:7. V téže minutě vyzkoušel pozornost našeho brankáže dělovkou z půlky domácí hráč, ale Libor bezpečně likvidoval. Ve 39. minutě obral Simčuk o míč obránce, navedl si míč do středu a křižnou ranou vsítil další zásah - 1:8. V poslední minutě nejdříve napřáhl ze 12-ti metrů Jara, ale zvonila pouze pravá tyč. Za pár vteřin vysunul Jara do úniku Simčuka a ten šajtlí vsítil další moc hezkou branku - 1:9.

Sumasumárum: V první půli domácí velmi dobře bránili a my se jen těžko dostávali do šancí, některé skončily mimo, jiné v rukavicích domácího strážce. Ve druhé půli však přišel zlom a naše absolutní dominance. Postupně jsme výsledek otočili a po parádních kombinacích dokázali vysoko zvítězil.