SK Amor Lazor Vyškov B - ASM A 2:7 (2:2)

Divize E - pátek 6.1.2023 - Vyškov

7.1.2023 - MaŠ

Naše branky: Tomáš Marvan (Michael Malásek) 0:1, Lukáš Panovský 2:2, Jaroslav Šnédar (Tomáš Marvan) 2:3, Tomáš Marvan (Tomáš Zdražil) 2:4, Lukáš Panovský 2:5, Jiří Nepožitek (Václav Seyfert) 2:6, Jiří Nepožitek (Tomáš Zdražil) 2:7

Sestava: Libor Dinga - Lukáš Panovský, Tomáš Zdražil, Michael Malásek - Václav Seyfert, Tomáš Marvan, Jiří Nepožitek, Jaroslav Šnédar

ŽK: Václav Seyfert

ČK: Jaroslav Šnédar

V pátek, 6. 1. 2023 od 20,00 hod., odehrálo naše áčko první letošní a zároveň první jarní utkání této sezóny. Zajížděli jsme na horkou palubovku do Vyškova, kde jsme změřili síly s rezervním týmam domácího Amoru Kloboučky.

Začali jsme hodně aktivně a ve 3. minutě nastřeloval polovysoký míč zprava na zadní tyč Michal a Marv prsy zavřel levou tyč - 0:1. V 5. minutě jsme chybovali v rozehrávce, ale Libor skvělým zákrokem míč zachytil. V téže minutě přerušil rozehru domácích Simčuk, přešel až do rohu, přihrál před branku Sájovi, který však trestuhodně přestřelil. V 6. minutě pálili z úhlu křižně domácí, ale jejich rána minula cíl. Poté se hra srovnala a nic zásadního se dlouhé minuty nedělo. Ve 13. minutě vyslal Marv dělovku zprava, ale domácí brankář se blýskl skvělým zákrokem. Na druhé straně jsme při kombinaci domácí bránili hodně ležérně a domácí kapitán procpal míč za záda bezmocného Libora - 1:1. Za pár vteřin se domácí dostali do podobné situace a jejich rána k tyči z 8 metrů znamenala vedení Vyškova - 2:1. V 15. minutě vyvezl míč Simčuk, navedl si klasicky míč do středu, ale jeho přízemní dělovku vyrazil domácí gólman do bezpečí. V 16. minutě výborně zakombinovali Sája se Simčukem, ale první jmenovaný z bezprostřední blízkosti míč za záda brankáře nedostal, ten následně vychytal i Jarovu dorážku. V 17. minutě obral o míč hráče domácích Marv, narazil si skvěle míč se Sájou, ale z prázdné branky vykopl míč obránce. Poté tvrdě pálil kapitán Pap, ale i jeho dělovku strážce domácí svatyně vyrazil. V 19. minutě přerušil akci domácí Pap, nevedl si míč do středu a parádní ranou z dálky vyrovnal - 2:2. V téže minutě napálil po rohu míč do břevna Michal.