ASM B - U Boba 6:3 (3:2)

Okresní přebor Brno-město - neděle 16.4.2023 - Brno - Maloměřice

16.4.2023 - Peťan

Béčko ASM se otřepalo po úvodní porážce v soutěži v minulém zápase a vrátilo se na vítěznou vlnu.

Odnesl to tým U Boba, který se ovšem dlouho držel v zápase a bojoval o bodový zisk. A pomohl mu gól po rohovém kopu hned v první minutě, po kterém vedoucí tým tabulky znervózněl a dlouho se nemohl dostat na dostřel branky.

To platilo jen do té doby než Jara krásně prošel středem hřiště, nahrál doprava na Peťana a ten se z úhlu trefil pod břevno  1:1 .

Hosté šli do vedení i podruhé když zakončili rychlý protiútok a svoji defenzívu zpevnili ještě víc 2:1 .

Dobývání obrany z blízka nebylo úspěšné a tak napřáhl z dálky Michal a trefil se parádně - 2:2.

V poslední minutě poločasu použil osvědčený recept i Dejv. Nejprve dvakrát po autu trefil bombou prvního bránícího hráče, ten už napotřetí v zájmu ochrany svých orgánů raději uhnul a střela doplachtila až do sítě. Gól do šatny a otočeno na 3:2.

Vedení přineslo do řad ASM uklidnění, o to více když se před brankářem nadvakrát prosadil Píďa 4:2.

Na něj navázali se svými příspěvky Jara a Adam a favorit už měl pohodlný čtyřbrankový náskok.

Tým u Boba sáhl k power-play, jeho brankář napřáhl bodlem z dobrých 10 metrů a trefil se fantasticky do šibenice  6:3.

Za takové výstavní torpédo by se nemuseli stydět ani čeští reprezentanti proti Litvě. Aplaus haly sklidil zaslouženě, stejně jako o chvíli později tým ASM po závěrečném hvizdu a vítězství 6:3